Portrety [nie] zwykłych Polaków INFLUENCER Stylista Fryzur SPORTOWIEC

Żyjesz tyko raz, a w każdej sekundzie piszesz swoją historię…

 

 

 

Polskę kocham za wspaniałą kulturę i dobre potrawy 🙂 Można tu spotkać wielu życzliwych ludzi i nieźle się rozwinąć. Tutaj się urodziłem i tu chcę być. Uwielbiam ten kraj tak po prostu. Naszą postawę możemy kształtować. To oczywiste, że nie zrezygnujemy od razu z zachodnich marek, do których jesteśmy przywiązani i które lubimy, ale na pewne sprawy możemy się otworzyć. Chodzi tutaj o wyrobienie zdrowego podejścia. Widzicie ten zegarek? To MR KOWALSKI, polski producent zegarków wykonanych z najwyższej jakości komponentów. Kto by pomyślał 🙂

 

 

Jestem sportowcem i wiem, jak złapać balans. Takie rzeczy się wypracowuje. Spróbujmy na początek zainteresować się tym, co mamy w kraju. Kto wie, może pewnego dnia sami siebie zaskoczymy, dochodząc do wniosku, że wystarczyło tylko trochę poczytać. Zawsze ktoś może okazać się lepszy. Często się okazuje, że mamy coś pod nosem, co jest bardziej wartościowe, ale nie mamy czasu na drążenie tematu, bo szybciej trafiamy tam, gdzie mamy wszystko podane.

 

 

Kiedy rozmawiam ze znajomymi, temat patriotyzmu się przewija. Jesteśmy zgodni co do tego, że kupowanie produktów wytworzonych w kraju z polskich surowców przynosi bardzo dużo korzyści szczególnie teraz, gdy Polska gospodarka ucierpiała w znaczący sposób z powodu postępującej epidemii wirusa SARS CoV-2. Tu nie chodzi o to, że się zmuszamy do kupowania rzeczy, których nie lubimy, tylko bardziej wnikliwie czytamy etykiety, bardziej się interesujemy. Zaczynamy obserwować wg klucza, co jest polskiego na rynku, jakie rzeczy powstają, porównujemy do marek z których korzystaliśmy do tej pory.

 

 

Lubię Street style 👟  i zdrowe odżywianie. Dieta to podstawa zdrowia i dobrego samopoczucia. Lubię polską nutę i polskie morze. Jestem Influencerem, Stylistą Fryzur i Sportowcem.  Jestem Darek i nie wstydzę się tego, że jestem Polakiem.

 

#WspierajmyNasze

 

Zapraszam do mnie 🙂 (kliknij mnie)