Mleczko Architektura dołącza do kampanii #WspierajmyNasze

Anna Mleczko – Architekt, absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, zrzeszona w Izbie Architektów Rzeczypospolitej Polskiej, uprawniona do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej, członek MPOIA pracuje zawodowo od 2007 roku, projektowanie traktuje nie tylko jako zawód ale również pasję i sposób na życie. Taka osoba to skarb, a jej uczestnictwo w naszej kampanii, wspierającej polskie marki, to znak, że potencjał narodowy to nie tylko najwyższa wartość społeczna, ale też gospodarcza.

 

 

Kilka słów o Mleczko Architektura

 

Pracownia zajmuje się kompleksowym projektowaniem architektury zarówno w zakresie projektów kubaturowych jak i projektów aranżacji wnętrz. Szeroka oferta pozwala skutecznie spełniać różnorodne oczekiwania klientów.

 

„Towarzyszymy Państwu przez cały proces projektowo- inwestycyjny, począwszy od pierwszego pomysłu, aż do ukończenia realizacji, zajmujemy się wszelkimi sprawami formalno-prawnymi. Z nieustającym zapałem projektujemy przestrzeń, która służyć ma swoim odbiorcom w sposób maksymalnie funkcjonalny, będąc jednocześnie wyrazem ładu i harmonii, ale także wyrazem możliwości technicznych i artystycznych naszych czasów. Każdy projekt jest dla nas równie ważny, ponieważ zrealizowany, staje się częścią świata, który nas otacza” – mówi Pani Anna Mleczko, właścicielka firmy.

 

 

W przypadku projektów koncepcyjnych istnieje możliwość współpracy zdalnej, drogą mailową i telefoniczną. Można kontaktować się poprzez formularz na stronie, wtenczas zostanie przygotowana indywidualna oferta  oraz zostaną udzielone odpowiedzi na każde pytanie.

 

 

Pani Anna bardzo ciepło wypowiada się o naszej kampanii, co dla nas jest niezwykłym gestem uznania. Na początku działań marketingowych nic nie wskazywało na to, że feedback będzie tak mocny.

 

„Nasze potrzeby zaspokajamy dziś w różny sposób, nie koniecznie lokalnie. Dostęp do internetu ułatwia komunikację z najdalszymi zakątkami świata. Jednak to co lokalne, powinniśmy doceniać i wspierać w pierwszej kolejności, ponieważ jest częścią otaczającego nas świata, środowiska w którym żyjemy. A przecież chcemy, by było ono zadbane. Dlatego wspieram patriotyzm konsumencki, który jest jedną z podstaw akcji WspierajmyNasze. Kto szuka inspiracji do działania, przykładów ciekawych inicjatyw i pomysłów, na pewno znajdzie je wśród prezentowanych w ramach akcji lokalnych przedsiębiorców czy freelancerów i ich produktów”.

 

Pani Aniu, dziękujemy z całego serca!