IMFURNITURE.PL, firma z Radomska, znana na całym świecie dołącza do kampanii

Autor: admin
Data: 15.09.2020
Kategoria: Marketing

Szanowni Państwo! Przed Państwem firma, której nie mogło zabraknąć w naszej kampanii marketingowej! IMFURNITURE.PL to nie tylko świat wyjątkowych mebli i oryginalnych usług, to przede wszystkim rodowód. Tak, Szanowni, oczy Was nie mylą. To firma z Radomska, która prowadzi bardzo szeroką dystrybucję.

 

Firma o sobie

 

Nasze meble to najwyższa jakość, światowa renoma i unikalna stylistyka. Meble pod indywidualny projekt klienta. WYKONAMY KAŻDE ZLECENIE.

Głównym celem działalności firmy IMFURNITURE.PL jest kompleksowe wyposażanie hoteli, restauracji, biur, barów i mieszkań w wysokiej klasy meble. Specjalizujemy się również w naprawie i renowacji starych i zniszczonych mebli. Swoją ofertę kierujemy do klientów prywatnych oraz do firm usługowych i restauracyjnych. Zatrudniamy doświadczonych, rzetelnych i wykwalifikowanych pracowników, którzy są pasjonatami swojej pracy. Oddają cząstkę siebie w produkowane przez nas meble.

 

 

Radomsko słynie z najwyższej jakości mebli od około 140 lat. Rozpoznawane na całym świecie meble gięte z Radomska, krzesła gięte, stoliki, wieszaki i bujaki zachwycają niezwykłą formą oraz nieskazitelną jakością. W naszej ofercie znajdują się meble do restauracji, hoteli, kawiarni, biur, barów, meble ogrodowe, do mieszkań, do sal konferencyjnych, restauracyjne, hotelowe oraz wiele innych. Dzięki bogatej i bardzo różnorodnej gamie produktów jesteśmy w stanie zaproponować Państwu wyposażenie pomieszczeń usługowych i mieszkalnych w meble odpowiadające wymaganiom klientów o różnych preferencjach.

 

 

Nasze meble wyróżniają się najwyższą jakością, solidnością oraz oryginalną stylistyką. Wykonujemy meble według indywidualnych projektów klientów. Podejmujemy się realizacji wszystkich, nawet nietypowych i wyjątkowo trudnych zleceń. Wykonamy dla Państwa krzesła i stoły do restauracji, stoliki do kawiarni, krzesła klasyczne, krzesła barowe, lady barowe, meble ogrodowe, meble hotelowe, meble restauracyjne i wiele innych mebli. Oferowane krzesła z Radomska oraz stoły restauracyjne zachwycą swą estetyką nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy najwyższej jakości loże restauracyjne, sofy barowe, krzesła z Radomska, stoliki gięte, bujaki, gięte wieszaki do restauracji, loże do hoteli, restauracji, kawiarni i barów.

 

 

W zakresie usług świadczonych przez naszą firmę znajduje się również profesjonalna naprawa i renowacja mebli. Przywracamy starym, zaniedbanym i zniszczonym meblom ich pierwotny wygląd. Sprawiamy, że bezużyteczne meble odzyskują swój blask i walory użytkowe. Naprawiamy meble każdego rodzaju. Zajmujemy się również wyplataniem krzeseł rafią i matą. Jeśli Twoje meble straciły na atrakcyjności i odstraszają wyglądem, koniecznie skontaktuj się z naszą firmą. Oferujemy fachową naprawę mebli zarówno pod względem technologicznym, jak i wizualnym.

 

 

Udzielamy gwarancji na naprawione meble. Każde powierzone nam zlecenie wykonujemy z dużym zaangażowaniem oraz ogromną dbałością o szczegóły. Jesteśmy producentem między innymi loży do restauracji, krzeseł, stołów, sof hotelowych, mebli do recepcji, loży do kawiarni, sof kawiarnianych, dlatego naprawione przez nas meble, będą służyły Państwu wiele lat.

 

Od retro do nowoczesności – jesteście pod wrażeniem? Te zdjęcia to jedynie kropla w morzu licznych realizacji tej firmy! Jesteśmy dumni z tego, że taka firma dołączyła do naszych szeregów. Właściciele to przemili lidzie, pełni pasji i zapału do życia! Ich podejście do kreowania i w ogóle do świata to coś niesamowitego.

 

 

Oglądacie „M jak Miłość”? Korzystacie z usług ING Banku Śląskiego? Spaliście chociaż raz w Hotelu Sheraton? A może jesteście fanami Telewizji TVN? Każde z tych miejsc zostało namaszczone przez markę IMFURNITURE! Zobaczcie pełną listę klientów tej firmy!