Dedykowane stoisko marki Hej! w Leclerc Bełchatów! #KupujŚwiadomie

E.Leclerc jest najdłużej działającą siecią super i hipermarketów w Polsce, a po 20 latach rozwoju może się poszczycić 43 sklepami w 36 miastach na terenie 15 województw. Jednak gdy na początku lat 90. syn założyciela sieci, Michel Édouard Leclerc, przyjechał do Polski, znał ten kraj tylko z opowiadań znajomych i filmów Andrzeja Wajdy. Zafascynowany entuzjazmem Polaków, zaprosił do współpracy 40 najbardziej uzdolnionych stażystów i wysłał na dwa lata do Francji, by zdobyli niezbędną wiedzę i doświadczenie, potrzebne do zbudowania polskiej gałęzi sieci E.Leclerc. Od tego momentu rozpoczął się dynamiczny rozwój marki na polskim gruncie i w 1995 roku otwarto pierwszy sklep na warszawskim Ursynowie.

 

W 2009 dokonano zakupu sieci supermarketów Billa. Po zakończeniu akcji rebrandingowej, Sklepy zyskały nowy wystrój, znacznie powiększył się też oferowany asortyment (do 23000 artykułów) przy jednoczesnym obniżeniu cen. Co więcej, to właśnie Polska, a dokładniej Ostrowiec Świętokrzyski stał się w 2010 roku miejscem otwarcia setnego sklepu E.Leclerc poza granicami Francji!

 

 

Obecnie grupę tworzy 47 sklepów znajdujących się w 43 miastach na terenie 15 województw, które zatrudniają ponad 5000 pracowników. Należą do nich hipermarkety, supermarkety, centra handlowe oraz placówki w formacie Express. E.Leclerc to także 13 sklepów internetowych. Dzięki łączeniu kilku formatów i szerokiej ofercie produktów, sieć odpowiada na różnorodne potrzeby klientów. W takiej sieci nie mogło nas zabraknąć! W ramach akcji #KupujŚwiadomie Leclerc Bełchatów przygotował nasze dedykowane stoisko produktami UHT marki Hej! Akcja promocyjna będzie trwała do odwołania 🙂 Serdecznie zapraszamy naszych klientów z Bełchatowa i okolic na zakupy!