Jurajska, czysta pomoc. Polski Producent inspiruje postawą prospołeczną. #WspierajmyNasze

 

„Czysta pomoc, płynąca z głębi Jury dotarła już do wybranych szpitali w Zabrzu, Myszkowie, Częstochowie, Krakowie i Warszawie. W tym szczególnym i trudnym okresie wspieramy aktywnie lekarzy, pielęgniarki i cały personel medyczny. Mamy nadzieję, że Jurajska pomoże im zachować siły, tak bardzo potrzebne w codziennej pracy, za którą serdecznie dziękujemy!” (FB Jurajskiej)

 

 

Na takie słowa może być stać tylko firmę z silnym kręgosłupem moralnym. Nas to nie dziwi, ponieważ Jurajska Sp. z o.o. to polska firma z tradycjami istniejąca na rynku od prawie 60 lat. Dynamiczny rozwój firmy zapewnia jej miejsce wśród liderów na polskim rynku w segmencie wód butelkowanych i napojów. Jesteśmy pełni podziwu dla wszelkich działań handlowo-marketingowych tej firmy, dlatego z całego serca życzymy zarówno właścicielom, jak i całemu zespołowi firmy, by byli zdrowi i działali na pełnych obrotach, dzięki przemyślanym decyzjom konsumentów.

 

 

Niedługo zacznie się sezon letni, zrobi się gorąco. Zgadnijcie, jaką wodę otrzymają pracownicy Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Radomsku? 🙂 To oczywiste. Przecież to woda z głębi Jury! Czy wiedzieliście, że ujęcie wody przykryte jest warstwą iłów, dolomitów i wapieni stanowiących naturalną izolację przed wszelkimi zanieczyszczeniami z powierzchni terenu?

 

 

Miło jest tak wstać rano i w dobrym nastroju napić się czystej wody mineralnej. Codzienne obowiązki sprawiają, że nasz organizm jest przemęczony, a nasz umysł będąc w ciągłym napięciu w pewnym momencie przechodzi w tryb automatyzmów. Każdy poranek jest wyzwaniem: wstajemy, rozciągamy się, a potem dopada nas świadomość, że znowu zaczynamy walkę z czasem od nowa.

 

 

Taka woda to cenne składniki odżywcze wspomagające pracę mózgu. Wiele badań naukowych przeprowadzonych w tym zakresie nie pozostawia złudzeń – woda ma wpływ na koncentrację i efektywność. Jurajska należy do wód o średniej mineralizacji i niskosodowych, dlatego rekomendowana jest do codziennego spożywania dla każdego. Posiada również pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka 👶💙

 

 

Chcecie zobaczyć najbardziej odjechaną strategię komunikacji Jurajskiej, w której bohaterami są przyjazne dinozaury – Jurek i Danka? 🙂 Koniecznie kliknijcie ten link! (kliknij mnie)