Kętrzyński 1945 dołącza do grona przedsiębiorców popierających akcję #WspierajmyNasze

 

Z czym kojarzy Wam się Kętrzyński? Z domem? Tradycyjnymi potrawami? Czy smakiem, którego nie możecie zapomnieć i do którego zawsze wracacie? U nas Majonez Kętrzyński jest stałym bywalcem i służy niemal do każdego rodzaju dania. Czasem po prostu smarujemy sobie nim kromkę chleba, kładziemy plaster żółtego sera, pomidor i jemy 🙂 Nie jesteśmy, zresztą, jedyni. Widzieliście zakładkę Nasi Fani na stronie internetowej Kętrzyńskiego? To już oficjalna społeczność! Zobaczcie rysunek od ich najmłodszych majonezowych fanów 

 

Kiedyś w poszukiwaniu alternatywnych rozwiązań do naszych kanapek trafiliśmy na to!  „Zamiast banalnej kanapki, zrób tosty z Majonez Kętrzyński 🥪 Chrupiące na zewnątrz, miękkie w środku i idealne na wyjazd 😋 Oto przepis podstawowy: http://bit.ly/2Z9A3kG 👉 Dodaj do niego ulubione składniki. Wędlina, warzywa, a może pasta z awokado?🤔 Baw się smakiem i daj nam koniecznie znać, jak robisz tosty IDEALNE”. Co za wsparcie! Kto by pomyślał, że firma nawet takie rzeczy bierze pod uwagę.

 

 

Jeśli szukacie konkretnych rozwiązań kulinarnych, to tutaj też wszystko jest zorganizowane. Kętrzyński aktywnie współpracuje z kucharzami.  Na przykład, Błażej, kucharz w restauracji Lago, serwującej nowoczesną kuchnię europejską, dodaje do swojego tatara klasyczny Majonez Kętrzyński, który, jak mówi, „dobrze podkreśla jego smak”. Nic dodać, nic ująć, a to wszystko niewątpliwie za sprawą naturalnych składników. Na stronie internetowej Kętrzyńskiego znajdziemy całą zakładkę z Przepisami! Koniecznie musicie tam zajrzeć chociażby ze względu na szybkie przekąski i obiady.

 

 

Kętrzyński to bardzo dynamiczny gracz. W 2017 r. firma odświeżyła wizerunek – zmianie uległy wszystkie opakowania i etykiety produktów. W wyniku rebrandingu powstała marka parasolowa KĘTRZYŃSKI 1945 z nowym logo. Od 2018 wszystkie produkty łączy jedna marka – „Kętrzyński 1945”. Niekwestionowanymi gwiazdami sklepowych regałów jest Majonez i Piernik Kętrzyński. Noszą one miano produktów kultowych, których konsumenci szukają w sklepach całej Polski.

 

Chcieliśmy bardzo podziękować za wsparcie ze strony Kętrzyńskiego. Cieszymy się, że rośnie świadomość konsumencka w kierunku naszych krajowych wyrobów. Z firmą Kętrzyński z pewnością łączy nas solidne podejście do jakości i tradycji, a także dbałość o dobre imię naszych marek. Majonezy i musztardy nadal będziemy kupować. No, i piec pierniki na Święta i nie tylko. Liczymy również, że nasze partnerstwo będzie się co raz bardziej wzmacniać. My, polscy producenci, jesteśmy tu dla Was! Pamiętajcie o tym!

Jeśli szukacie produktów tej firmy: wpiszcie miejscowość lub wyszukajcie na mapie. Bardzo wygodne narzędzie. (kliknij mnie)