Hortex jest z nami! Gest poparcia marki dla #WspierajmyNasze

Autor: admin
Data: 28.05.2020
Kategoria: Marketing

Wszyscy znamy firmę Hortex! Widzimy ją na każdym dziale napojów w każdym możliwym dyskoncie, ale też w małych rodzinnych sklepikach na osiedlu. Dystrybucja tej firmy jest porażająca! Tak się buduje potęgę! Najlepsze owoce i warzywa? Perfekcja wykonania? Najwyższa jakość? Naturalność bez kompromisów? Oczywiście! Z tego Hortex słynie od lat! Strategii tej firmie mógłby pozazdrościć niejeden amerykański koncern. Tu powstają rzeczy naprawdę wyjątkowe!  Zapytacie, jak się to buduje? Prosty przepis: zaangażowanie, wyobraźniapasja tworzenia.  W ofercie HORTEX każdy znajdzie swój ulubiony smakStrasznie się cieszymy, że taka firma jak Hortex dołączyła do naszej kampanii  #WspierajmyNasze!

 

 

HORTEX od lat pracuje na zaufanie swoich konsumentów z pasją tworząc produkty o niepowtarzalnym smaku wyłącznie z najlepszych owoców i warzyw. Tylko w ten sposób można  stworzyć produkty, które się wyróżniają i po które sięga niemal każdy! Ten proces tworzenia jest niczym podróż w nieznane… Podróż w poszukiwaniu najsmaczniejszych odmian owoców i warzyw, nowych połączeń smakowych, kompozycji… Tak właśnie powstają soki, nektary, napoje, mieszanki warzywne, warzywa i makarony na patelnię oraz zupy. W celu zapewnienia najlepszej efektywności firma skoncentrowała swoją produkcję w trzech wyspecjalizowanych, nowoczesnych zakładach przetwórczych. Produkcja soków prowadzona jest w zakładzie w Przysusze k. Radomia, a mrożonek w zakładach w Rykach oraz Skierniewicach.

 

 

 

 

Zaglądaliście na stronę z przepisami Hortex’u? Lista robi wrażenie! Koniecznie odwiedźcie zakładkę Nowe Przepisy! Burrito z szarpaną wieprzowiną i mieszanką meksykańską czy Pizza Bianca z bobem, szpinakiem i sosem mascarpone, to tylko początek kulinarnego szału jaki tam panuje. Jesteśmy bardzo wdzięczni za ten niezwykły gest solidarności. Pewne rzeczy zostały przewartościowane. Wkraczamy w nową rzeczywistość. Nie wiemy, co będzie, ale możemy przynajmniej dać z siebie wszystko, by TU i TERAZ było wyjściem poza ten obraz, z którym zderzamy się na co dzień. Bądźmy dobrzy dla siebie i nie zapominajmy, kim jesteśmy.

 

 

 

Hortex dołączył do akcji #WzywamyPosiłki. „To naturalne, że pomagamy. Przekazujemy nasze soki i mrożonki członkom personelu medycznego i laboratoryjnego. Tym, którzy pracują ponad siły”. (kliknij mnie)