Instytut Liderów Zmian w gronie partnerów #WspierajmyNasze

Instytut Liderów Zmian jako firma doradcza i szkoleniowa pomaga firmom i liderom rosnąć poprzez pracę z zarządami, właścicielami firm, wyższą i średnią kadrą menadżerską, łącząc międzynarodowe doświadczenie i wiedzę biznesową z psychologiczną.

 

„Pomagamy zwiększać zyski, budować przewagę konkurencyjną, operacyjną i silną markę, która uwielbiają klienci i dla której ludzie chcą pracować. Wierzymy, że można osiągać większe zyski z zachowaniem wartości i balansu. Wierzymy, że większa wiedza i świadomość siebie i biznesu pozwala wygrywać. Wierzymy, że uwolnienie się od ograniczeń wewnętrznych i biznesowych pozwala rosnąć! Uważamy, że wygrywa ten kto wie więcej, umie łączyć skrajności i pokonywać trudności. Jesteśmy przekonani, że wygrywasz jeśli wiesz więcej o sobie i o biznesie. – mówi Adam Dębowski, psycholog biznesu, doradca i CEO Instytutu Liderów Zmian.

 

 

„Dzięki temu, że nasi eksperci patrzą wielowymiarowo pomagamy budować i rozwijać firmy. Realizujemy procesy strategiczne i badawcze. Nasi eksperci przeprowadzają badania strategiczne, które pozwalają wypracować lepsze decyzje biznesowe. Prowadzimy audyty, rozwijamy kompetencje tworzymy strategie. Poprzez szyte na miarę lub sprawdzone przez lata gotowe programy szkoleniowe wpływamy na mentalność ludzi, aby była otwarta i rozwojowa i bez oporów” – z zapałem kontynuuje Adam Dębowski.

I dodaje: „Poprzez szkolenia, warsztaty i coaching rozwijamy kompetencje menadżerskie, przywódcze, komunikacyjne. pomagamy przełamywać opór, ograniczającą mentalność, obawy. To wszystko po to, aby wydobywać talenty oraz silne strony ludzi i firmy. Dzięki metodzie Change Value Process (CVP) nasi eksperci pomagają firmie rosnąć dbając o każdy kluczowy obszar, który potrzebny jest do rozwoju firmy. Do tej pory dla takich firm jak Śnieżka, Samsung, Orange, Smyk, Metlife zrealizowaliśmy (4-12 dniowe) programy: Akademia Przywództwa, Akademia Menadżera, Akademia Zwinnego Przywództwo, Akademia Zarządzania Zmianą, Akademia Sprzedaży, warsztaty z wystąpień Publicznych, szkolenia z mowy ciała i wykrywania kłamstwa, warsztaty z zarządzania emocjami i stresem, warsztaty z negocjacji, sprzedaży, mediacji, warsztaty z wykorzystania social mediów do rekrutacji i sprzedaży. Przeprowadzaliśmy również wiele mediacji  oraz negocjacji”.

 

 

„W naszej pracy koncentrujemy się na zwiększaniu zysków, innowacji, wartości, balansu. Realizujemy to poprzez pracę na 3 obszarach: mentalność, komunikacja, strategia i posiadamy w nich ponad 50 różnych metod, które pomagają uwalniać się od ograniczeń, budować rozwojową mentalność, świetną komunikację i zwinną strategię” – podsumowuje Adam Dębowski, CEO Instytutu Liderów Zmian.

 

Taki partner w naszej kampanii do prawdziwy skarb. Oswojenie się z psychologią biznesu jest nie lada wyzwaniem dla każdego, nawet zaawansowanego przedsiębiorcy. Zagłębiając się w kanał YouTubowy Adama rzeczywiście można dojść do wniosku, że jeszcze czegoś o sobie nie wiemy, ale to bardzo dobry kierunek do osiągnięcia kolejnego wyższego poziomu samowiedzy. Wszyscy dobrze wiemy, że rozwój tak naprawdę nigdy się nie kończy, dlatego wszystkim tym, którzy jeszcze się nie zetknęli z Instytutem Liderów Zmian, a mają zamiar to zrobić, życzymy, aby przetrwali do końca, bo warto.

#WspierajmyNasze

 

Marzy Wam się zbudowanie przewagi konkurencyjnej, wprowadzenie innowacji i zwiększenie zysków? Na tym kanale YouTube znajdziecie wszystko, co będzie Wam potrzebne do osiągnięcia zamierzonych celów! (kliknij mnie!)