Nasz jogurt w IMFOOD, nowoczesnym systemie do efektywnego zarządzania procesami żywienia

IMFOOD to nowoczesny system do efektywnego zarządzania procesami żywienia zaprojektowany tak, aby spełniać potrzeby zarówno pacjentów, jak i dyrekcji szpitali. Filozofia systemu IMFOOD oparta jest na autonomicznej modułowej platformie informatycznej. Rozwiązanie to dedykowane jest do placówek samodzielnie realizujących usługi żywienia, a także dla tych, które korzystają z outsourcingu. Było nam niezmiernie miło, kiedy dowiedzieliśmy się, że IMFOOD postanonił wprowadzić do swojego systemu żywienia nasz Hej! Jogurt naturalny.

„W Impel Catering wierzymy, że żywienie jest jedną z kluczowych usług realizowanych dla pacjenta w szpitalu. Wiedza i doświadczenie zdobywane od 20 lat na polskim rynku pozwoliły nam stworzyć innowacyjne rozwiązania, które zrewolucjonizują dotychczasową usługę żywienia w placówkach medycznych”.  IMFOOD to odpowiedź na potrzeby pacjenta – jego bezpieczeństwo i komfort – w trudnym okresie, jakim jest choroba i pobyt w szpitalu. Istotnym elementem procesu leczenia jest odpowiednio zbilansowana dieta. Dlatego nad nowoczesnymi jadłospisami, uwzględniającymi wszystkie potrzeby żywieniowe osób chorych, współpracujemy z naukowcami Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Nasze posiłki spełniają wszystkie wymagania związane z żywieniem w oparciu o opracowania naukowe z zakresu dietetyki. IMFOOD jako autonomiczna platforma informatyczna sprawuje kontrolę nad procesami, udostępniając łatwe w użyciu narzędzia do zarządzania żywieniem w placówkach medycznych.

 

IMFOOD zapewnia gotowe rozwiązania nadzorujące i kontrolujące wydatkowanie środków na żywienie. Analizy, raporty, dane generowane przez platformę oraz automatyzacja procesów zamawiania posiłków, zgłaszania korekt, kontroli jadłospisów ułatwia pracę dietetykom i kadrze zarządzającej. Platforma IMFOOD monitoruje zagrożenia sanitarne występujące w procesie żywienia, wspierając systemy ISO 22000 i HACCP. Automatyczne alerty o zagrożeniach zwiększają szybkość i elastyczność działania procesów korygujących czy serwisowych. IMFOOD wprowadza nowoczesny sprzęt do dystrybucji posiłków. Wózki dystrybucyjne to ergonomiczne rozwiązania techniczne, nowoczesny design i podniesienie atrakcyjności żywienia w szpitalach. Platforma oferuje dodatkowo szkolenia e-learningowe dla personelu placówki medycznej z zakresu HACCP, GHP, GMP.