KASTOR to prawdziwi patrioci!

 

Hurtownia Nabiałowa “KASTOR” działa na rynku już od 1995 r. To firma z dużymi tradycjami, przywiązująca uwagę przede wszystkim do jakości produktów, które dystrybuuje. Właściciele firmy Kastor bardzo wysoko cenią sobie rzetelność i dobrą współpracę. Obecnie Hurtownia Nabiałowa jest Członkiem Nyskiej Regionalnej Izby Gospodarczej oraz Uczestnikiem programu RZETELNA FIRMA.

 

 

Kiedy zadzwoniliśmy do właścicieli hurtowni z zapytaniem, czy przyłączyli by się do naszej akcji, wspierającej patriotyzm konsumencki, padły tylko słowa, „co to zapytanie, jesteśmy patriotami!”. Czy możemy chcieć czegoś więcej? Czy to jest właśnie definicja, której szukamy? To bardzo budujące, złapać porozumienie bez słów, nie musząc się tłumaczyć. Okazuje się, że są jeszcze wśród nas ludzie, którzy wierzą w siłę narodu polskiego.

 

Hurtownia Nabiałowa Kastor to ludzie z misją. Firma zajmuje się dystrybucją pełnego asortymentu artykułów nabiałowych i tłuszczowych na terenie powiatów:

  • nyskiego
  • prudnickiego
  • krapkowickiego
  • ząbkowickiego
  • opolskiego
  • brzeskiego

 

Towar jest dostarczany własnym wyspecjalizowanym transportem bezpośrednio do klientów 5 dni w tygodniu. Są to sklepy, restauracje, piekarnie, cukiernie i ośrodki. Kluczowymi partnerami tej firmy są: sieć LEWIATAN-OPOLE, EKO, EUROSKLEP, Żabka. Kastor regularnie obsługuje ok. 400 podmiotów. Hurtownia Nabiałowa Kastor posiada nowoczesny obiekt hurtowy, spełniający wymagania sanitarne i BHP i środki transportu. Cały trzon tej firmy tworzy nie kto inny, jak zaangażowany, doświadczony i kompetentny personel.

 

 

Dziękujemy Firmie Kastor za ten gest solidarności! #WspierajmyNasze! Dla zainteresowanych współpracą zostawiamy ten link, przekierowujący na stronę naszego partnera (kliknij mnie)