ETQA Food Service z naszymi serami na swojej platformie pod HoReCę #WspierajmyNasze

„Gotowanie jest jak miłość. Należy do niego podejść bez opamiętania albo nie podchodzić wcale” Harriet van Horne. Tak jest chyba z każdą dziedziną, w której jest miejsce na pasję, albo to robimy i robimy to dobrze, albo… Myśląc o takiej miejscowości, jak Częstochowa, jaki obraz wyświetla Wam się w pierwszej kolejności? Na pewno nie jest to jedzenie, to wiemy. Otóż ta firma przełamuje wszelkie stereotypy, bo prowadzi jeden z najciekawszych serwisów ściśle związanych z HoReCą właśnie w Częstochowie. Nie będziemy powielać treści z ulotki, którą chłopaki stworzyli. Przeczytajcie, zatem, sami 🙂

 

 

Specjalnie dla ETQA zamieściliśmy poniższy baner, który po kliknięciu przekieruje Was do ich świata. Fast Foody, Cateringi, Pizzerie to tylko część bogatego portfolio tej firmy. Oferta usługowa jest bardzo rozwinięta. Zastanawiamy się, jak oni to zrobili? Chcemy nadmienić, że istnieje również Oddział w Łodzi. Co za energia!

 

 

Wszędzie ich pełno. Na przykład, 13 lutego 2020 r. o godzinie 18:00 w częstochowskiej Sala TANGO mistrz świata juniorów na żużlu Bartosz Smektała, żużlowiec Unii Leszno i dziennikarze portalu „po-bandzie.com.pl” przygotowali dla wszystkich zgromadzonych Gości pyszne dania pod okiem częstochowskich Szefów Kuchni. Imprezę zorganizował i prowadził Jacek Tolewski i jego Festiwal Smaku. Sama kolacja była serwowana w postaci pełnych dań oraz amuse-bouche przez przedstawicieli Częstochowskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni, a poczęstunkowi towarzyszyli Winnica na Jurze , Browar Wąsosz, Grupa ABS, RM Group, Piekarnia u Chłopaków i ETQA HoReCa.

 

 

Drugie kluczowe wydarzenie… Jakiś czas temu w Częstochowie odbył się pokaz kulinarny dla klientów firmy ETQA, pod hasłem „wołowina i owoce morza, tradycja w nowoczesnym wydaniu”. To spotkanie, jak i wiele innych, odbyło się w bardzo przyjemnej atmosferze, a nowo poznane smaki zostały w pamięci na długi czas! Przecież to wszystko trzeba zorganizować! Chłopaki, naprawdę, gratulujemy!

 

Widzicie ten zapał? Coś pięknego. Bardzo cieszy nas nasza współpraca. Uwielbiamy pracować z najlepszymi. To bardzo inspirujące! Mamy cichą nadzieję, że na żółtych serach się nie skończy i że razem będziemy kultywować tradycję, wspierając nasze.

 

 

Jeśli prowadzicie biznes, który opiera się na współpracy z tego typu serwisem, to śmiało tam dzwońcie. Polecamy! Zapraszamy również do zakładki Aktualności ETQA, sporo się tam dzieje! (kliknij mnie)