Agencja interaktywna SEMPIRE dołącza do naszej kampanii

 

Firma SEMPIRE dostarcza kompleksowe i zaawansowane technologicznie rozwiązania z zakresu reklamy w Internecie i wyszukiwarki Google. Głęboko wierzymy w to, że marketing internetowy jest dziś najskuteczniejszą formą promocji, a zrealizowane do tej pory projekty i osiągane na tym polu sukcesy tylko nas w tym utwierdzają. Jako profesjonalna agencja SEO SEM i aktywny partner Google oferujemy innowacyjne usługi w zakresie reklamy internetowej i zwiększania widoczności stron w wyszukiwarkach. SEMPIRE to firma z polskim kapitałem, która w codziennej pracy stawia na długofalowe relacje, oparte na partnerstwie i wzajemnym zaufaniu. Jakość, skuteczność, wsparcie – to najważniejsze dla nas wartości, które w znacznym stopniu decydują o sile (nomen omen) SEMPIRE i dzięki którym tak bardzo identyfikujemy się z założeniami kampanii #WspierajmyNasze.

 

 

 

Wiodącą usługą naszej firmy jest pozycjonowanie stron internetowych. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby uzyskać wysokie pozycje witryn w organicznych wynikach wyszukiwania, zwiększając tym samym ruch i generując wzrost zainteresowania oferowanymi przez klientów produktami czy usługami. Optymalizacja SEO pozwala nam realizować kluczowe dla rozwoju firm cele biznesowe, a w konsekwencji wpływać na osiągane przez nie sukcesy. Jesteśmy dumni, że możemy mieć w tym swój udział. Zapewniamy kompleksowy audyt strony oraz stałą jej optymalizację, dostosowaną do obecnych algorytmów Google i popartą analizą konkurencji, a także fachowe doradztwo najlepszych specjalistów SEO oraz skuteczne pozycjonowanie na wybrane słowa kluczowe.

 

 

Efekty pozycjonowania strony w Google przez 8 miesięcy.

 

 

Google Ads Specjalizujemy się również w kampaniach Google Ads, oferując klientom emisję reklam wyświetlanych w wyszukiwarce Google, w formie linków sponsorowanych, reklam graficznych czy materiałów wideo. Dzięki temu dajemy im możliwość spersonalizowania reklamy pod względem geograficznym czy demograficznym, a także kierowania przekazu do konkretnej grupy docelowej. Kampanie Google Ads stanowią dziś najbardziej elastyczne i mierzalne formy promocji – można je emitować w dowolnym czasie, płacąc jedynie za reakcję odbiorców. W SEMPIRE kampanie Google Ads powierzamy najlepszym specjalistom, posiadającym niezbędne certyfikaty i na bieżąco śledzącym aktualne trendy. Zapewniamy regularną analizę przebiegu kampanii i systematyczne raportowanie efektów.

 

 

Zespół SEMPIRE – poznaj nas! SEMPIRE to ponad 20-osobowy zespół specjalistów-pasjonatów, którzy każdego dnia zgłębiają tajniki marketingu internetowego. Jesteśmy różni, ale dzięki temu każdy z nas wnosi do firmy zupełnie inne wartości.

 

 

Razem tworzymy naprawdę zgrany team – wychodzimy z założenia, że właśnie dzięki wzajemnemu wsparciu, wspólnej pasji i motywacji jesteśmy w stanie osiągać tak liczne sukcesy. Poranne spotkania przy kawie, cykliczne szkolenia, wyjścia integracyjne, celebrowanie ważnych wydarzeń, zarówno zawodowych, jak i prywatnych – to wszystko buduje atmosferę, dzięki której możemy rozwijać skrzydła i w pełni wykorzystywać drzemiący w nas potencjał.

 

 

 

Serdecznie zapraszamy na stronę internetową firmy SEMPIRE.

rhdr