Mam na imię Katarzyna. Gotowanie to moja pasja, nie zawód. Z zawodu jestem nauczycielem języka polskiego w jednej z najlepszych szkół gastronomicznych w Polsce! Inspirują mnie moi uczniowie, otaczający mnie pedagodzy- kucharze, cukiernicy. Ci cudowni ludzie dzielą się ze mną wiedzą i doświadczeniem. Lepiej nie mogłam trafić.

 

 

W mojej kuchni pachnie domowym jedzeniem. Unikam chemii i konserwantów, uwielbiam produkty bio. W ogródku uprawiam warzywa, świeże zioła. Robię domowe przetwory, piekę chleby i bułeczki.

 

 

Jestem aktywna, biorę udział w wyzwaniach fitness, odżywiam się zdrowo. Wielu obserwatorów mojego profilu, to ludzie sportu. Wśród moich przepisów znajdziecie tradycyjne przepisy kuchni polskiej, przepisy fit, vege, glutenfree, sugarfree.

 

 

Nie lubię stagnacji, monotonii, utartych schematów. Rozwijam się także w dziedzinie fotografii kulinarnej. Jestem estetką, dlatego długo pracuję nad kompozycjami. Z jednakowym zapałem tworzę wykwintne ciasta i torty, jak i wytrawne potrawy. Wciąż się rozwijam, udoskonalam warsztat. Prowadzę swój profil z wielkim zaangażowaniem, bo dla mnie najważniejsi są ludzie i relacje międzyludzkie. Chętnie obdarowuje bliskich tym, co przygotuję.

 

 

Prywatnie jestem mężatką, mamą dwóch córek( 9, 19 lat), jedna z nich ma problemy z tolerancją glutenu. To z myślą o niej powstają bezglutenowe potrawy. Zapraszam do odkrywania tajemnic mojej kuchni Queenteacher.

 

 

Do kampanii przystąpiłam, ponieważ bardzo ważne jest dla mnie wspieranie polskich przedsiębiorców. Udział w tym przedsięwzięciu przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Mogę powiedzieć, że czuję się częścią tego projektu.

 

MOJE PORTFOLIO

 

https://www.instagram.com/queenteacher_/