Witamy na naszej PLATFORMIE WZAJEMNYCH REFERENCJI! Jest to miejsce integracji marek, przestrzeń do wymiany pomysłów i bufor do tworzenia wspólnego contentu. Nasza platforma to owoc kolejnej fazy rozwoju kampanii marketingowej, wspierającej solidaryzm gospodarczy ze szczególnym uwzględnieniem patriotyzmu konsumenckiego. Kiedy zaczynaliśmy wdrażać akcję #WspierajmyNasze nie sądziliśmy, że tak wiele ciekawych marek, osobowości internetowych, Influencerów, firm tak bardzo zaangażuje się w nasze działania. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za to, że „druga strona”, której wciąż proponujemy udział w kampanii, podchodzi do nas z taką otwartością.

 

Nasza platforma będzie dość rozbudowaną formą marketingowej integracji brandów. To, co na tę chwilę wprowadzamy, jako plan minimum, to swego rodzaju OPEN SPACES (otwarte przestrzenie) o nazwach „Tandemy” oraz „Dołącz do Influencerów”. Cechą charakterystyczną tej pierwszej będą nie tylko przepisy, w których wystąpią marki we wspólnym wyDaniu, ale też niezależne tandemy między markami oraz Infuencerami, które nawiązały się dzięki kampanii #WspierajmyNasze. Przepisy będą kreowane przez wybranych blogerów, Instagramerów, Influencerów i wolnych strzelców. Druga przestrzeń to społeczność, którą zaczynamy budować, by móc zaprezentować zalety polskich marek w całej okazałości. Za naszym pośrednictwem w ramach kampanii #WspierajmyNasze firmy, które będą zainteresowane tandemami, będą mogły nawiązać kontakt z naszą społecznością.

 

Organizacją i wdrażaniem wszelkich działań z tym związanych będzie się zajmował najbardziej zagorzały kawosz na świecie, najbardziej nastawiony na efekty egzekutor oraz najbardziej otwarty na kreatywne pomysły towarzysz podróży po świecie contentu, Dział Marketingu Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Radomsku (twórca kampanii). Udział w naszej akcji jest bezpłatny. Rozwijając kampanię #WspierajmyNasze działamy dla wspólnego dobra, kształtując system zbudowany na silnych fundamentach wzajemnego zaufania, gdzie wartości mają znaczenie. ❤