Od zawsze miałam słabość do cyfr co finalnie na wiele lat zawodowo związało mnie z sektorem finansowym. Początkowo prowadziłam analizy z zakresu przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowania terroryzmu, a następnie przez zainteresowanie tematyką SI i Big data zostałam programistką.

 

 

Prywatnie jestem pasjonatką dobrej kuchni i streetwear’u. Pod nazwą „Mniami Yummy” prowadzę kulinarnego bloga, gdzie zarówno gotuję jak i testuję restauracje zwracając uwagę na pochodzenie produktów jak i ich jakość.

 

 

Chciałabym zaznaczyć, że nie jestem profesjonalnym kucharzem,  ale niesamowitą przyjemność sprawia mi przyjmowanie gości i przygotowywanie dla nich potraw, którymi mam nadzieje zaskakuje, a swoich czytelników kulinarnie inspiruje.

 

 

Mówi się, że gościnność to nasza dobra cecha Polaków, a ja urodziłam się w Polsce i kocham swój kraj, który na każdym kroku daje mi możliwości rozwoju i życia po swojemu. Mój patriotyzm konsumencki to pewnego rodzaju forma podziękowania za to. Czuje się częścią Wspólnoty dlatego też Wspieram Nasze.

 

 

 

MOJE PORTFOLIO

 

Instagram: https://www.instagram.com/mniami_yummy/

Blog: http://mniamiyummy.pl