Fabryki w Polsce zaszczycili naszą kampanię swoją obecnością!

Autor: admin
Data: 25.09.2020
Kategoria:

Czy chcecie się dowiedzieć, jak wygląda cięcie ziemniaków w fabryce chipsów? Na jakim oleju są smażone popularne Lay’s? Jaka maszyna odpowiada za obieranie ziemniaków? Albo jak powstają parówki z Sokołowa albo Pepsi? Kulisy produkcji popularnych na całym świecie produktów zobaczycie tylko i wyłącznie w programie „Fabryki w Polsce”.

 

 

Fabrykiwpolsce.pl to kontynuacja najbardziej popularnego w polskim YouTube kanału przemysłowego. W kolejnych odcinkach można zobaczyć jak przebiegają procesy produkcyjne. Twórcy kanału YT odwiedzili już ponad 200 fabryk w całym kraju. Najbardziej popularne odcinki, to produkcja musztardy, majonezu i keczupu, proces produkcji Pepsi, słonych paluszków czy parówek.

 

 

W ramach gestu solidarności Fabryki w Polsce zamieściły na swojej stronie internetowej dedykowany baner z reklamą naszej firmy. Powstał również artykuł na temat naszej kampanii marketingowej #WspierajmyNasze! Tutaj przeczytacie artykuł: https://fabrykiwpolsce.pl/?s=osm+radomsko

 

 

 

Ten partner nie wymaga dalszego opisu. Zobaczcie sami, ilu Subskrybentów ma kanał YouTubowy „Fabryki w Polsce”. Gorąco polecamy, szczególnie świadomym konsumentom!