Rodzinne przedsiębiorstwo poligraficzno-handlowe ANRO dołącza do naszej akcji pro bono

Autor: admin
Data: 21.05.2020
Kategoria: Marketing

Każda firma, która okazała gest solidarności wobec naszej akcji #WspierajmyNasze, pokazała nam, że mamy do czynienia z dużym zaangażowaniem. Okazuje się, że patriotów nie brakuje. Każdy prężnie działa, oferując coś wyjątkowego. ANRO to przedsiębiorstwo rodzinne z siedzibą w Zawierciu-Kromołowie. Firma oferuje szeroki zakres produktów i usług związanych z poprawą bezpieczeństwa w pracy oraz w codziennych sytuacjach.

 

 

Wypowiadając „ANRO”, słyszymy, że to firma godna zaufania, spełniająca najbardziej wysublimowane oczekiwania swoich klientów. Założycielami oraz właścicielami są Anna i Stefan Rotarscy. Firma ANRO to czołowy polski producent oznaczeń bezpieczeństwa i systemów informacji wizualnej. Oprócz części produkcyjnej firma ANRO specjalizuje się również we wprowadzaniu oraz wdrażaniu na polskim rynku profesjonalnych rozwiązań z zakresu BHP i PPOŻ.

 

1985

Anna i Stefan Rotarscy rozpoczynają sitodrukową działalność rodzinną – ANRO

 

1996
Powstaje nowy dział produkcji – Flexodruk

 

1999
Przeprowadzka do nowej siedziby, firma tworzy bezpieczne i ergonomiczne warunki pracy.

 

2004
Przedsiębiorstwo wystawia się po raz pierwszy na zagranicznych targach w Kijowie – Fire-Tech Extreme-Tech, a rok później INTERSCHUTZ Hannover i A+A Düsseldorf.

 

2008
Początek obecności w segmencie blokad Lockout Tagout – od tworzenia procedur bezpieczeństwa, wprowadzania systemu blokad po kontrolne audyty.

 

2012
Wieloletnie doświadczenie w druku wielkoformatowym daje początek narodzinom profesjonalnego studia wydruków Proofanacja – przy pomocy nowoczesnego parku maszynowego, powstają projekty z finalnym efektem wydruków na różnych materiałach.

 

2018
Firma ANRO jest czołowym producentem znaków bezpieczeństwa oraz oznakowania BHP i PPOŻ. w Polsce.

 

 

W edycji Gazele Biznesu 2019 ANRO Firma Poligraficzno-Handlowa Sp. z o.o. znalazła się w rankingu w towarzystwie dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. W Polsce ranking sporządza Puls Biznesu na podstawie osiągniętych wyników ekonomicznych z trzech ubiegłych lat.

 

Poszczególne gałęzie działalności firmy ANRO to BHP i PPOŻ, Flexodruk oraz Wydruki Reklamowe.  Nas akurat łączą etykiety 🙂 Jeśli reprezentujecie takie branże jak Architekci Wnętrz, Biura Projektowe, Firmy Meblarskie, Szklarze, Zakłady Stolarskie, Agencje Reklamowe, Projektanci Graficzni, Studia Fotograficzne, Wszyscy inni, którzy poszukują najwyższej jakości druku…

…TA OFERTA JEST DLA WAS!

 

A może szukacie nieszablonowego rozwiązania na własne potrzeby? Firma Anro specjalizuje się w druku UV na materiałach nietypowych, wykonując najbardziej wymagające prace. W końcu to Laureaci takich nagród, jak Wielka Firma, Złoty Medal SAWO, Lodołamacze, Menadżer Zagłębia czy Ambasador Firm Rodzinnych, a takie wyróżnienia zobowiązują.

 

 

 Z ręką na sercu serdecznie polecamy usługi firmy ANRO. Szczególnie warto zwrócić uwagę na dział flexodruku (kliknij mnie)