Portrety [nie] zwykłych Polaków MULTITASKING

Nazywam się Magda i znajomi mówią na mnie multitasking 🙂 Od ponad 10 lat prowadzę firmę w branży energetycznej. Przez ten czas nabyłam doświadczenie w budowaniu marki i pozyskiwaniu funduszy unijnych, dlatego teraz prowadzę Instytut Rozwoju Biznesu i doradzam jak dokapitalizować przedsiębiorstwa. Mam też butik odzieżowy i jestem kierownikiem biura w Związku Przedsiębiorców Przemysłu Mody Lewiatan.

 

 

Oprócz tego jestem też spełnioną żoną i mamą. Wszyscy pytają się mnie jak ja to wszystko ogarniam? Przyznaję, że czasem nie jest łatwo i trzeba dużo samodyscypliny, żeby tematy były dopięte, ale jest ta jedna rzecz, która ładuje moje akumulatory. To zdrowy tryb życia.

 

 

Nie zobaczycie mnie z kieliszkiem wina na imprezie, a raczej w łóżku o 22 ze szklanką wody. Rano oprócz porannej kawy wybieram też dobre mleko lub twarożek. Nie zapominam też o aktywności fizycznej i przynajmniej 3 razy w tygodniu staram się poruszać. Nie jest to oczywiście Ju Jitsu, a raczej joga, kardio czy spacer z psem. Staram się żyć świadomie i dokonywać dobrych wyborów. Dlatego kupuje polskie produkty, a najlepiej moje lokalne. Od małych przedsiębiorców… Jajka przywozi mi pani Krysia od szczęśliwych kur, owoce kupuje z pobliskiego sadu, a warzywa z własnej uprawy.

 

 

Po mleko też nie idę do marketu, a do naszej lokalnej mleczarni, gdzie smak i jakość jest nieporównywalnie lepsza. To są moje wybory dla zdrowia, dobrego samopoczucia i mojej rodziny. Pewnie dlatego jestem multitasking 😉

 

 

„Istnieją marzenia które nawiedzają nas tuż po przebudzeniu. To one sprawiają, że warto żyć”. Nicholas Sparks (kliknij mnie)