Portrety [nie] zwykłych Polaków MISTRZYNI POLSKI W GIMNASTYCE ARTYSTYCZNEJ

Taniec, gimnastyka i sport to dla mnie całe życie. Cały swój czas poświęcam ruchowi. To dla mnie jest nie tylko praca, ale tryb życia.

 

 

Taniec dodaje mi energii, uskrzydla i sprawia mi ogromną radość. Wiedzę i iskrę zaszczepiam i przekazuję moim podopiecznym. Widząc ich postępy, wiem, że droga, którą idę przez życie jest idealna. Robię to, co bezgranicznie kocham, tańcząc czuję, że żyję.

 

 

Jak każda kobieta lubię czuć się atrakcyjna. Takie poczucie dają mi nasze polskie marki, które bardzo wspieram ze względu na jakość i cenę.

 

 

Ojczyzna to dla mnie poczucie bezpieczeństwa, stabilizacji, honoru, dumy z moich przodków. W dzisiejszych czasach patriotyzm należy rozumieć jako miłość do ojczyzny, wyrażaną w każdym działaniu. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że dbanie o atmosferę i wszelkie działania pro-ekologiczne, to również forma współczesnego patriotyzmu.

 

Photo @photographer.warsaw

 

„Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce.” [Paulo Coelho] (kliknij mnie)