Piekarnia Jakubowscy „Wspólnie tworzymy lepszą jakość” #WspierajmyNasze

Autor: admin
Data: 09.05.2020
Kategoria: Marketing
Piekarnia Jakubowscy to miejsce z tradycją. Historia piekarni rozpoczyna się w 1993 roku. Dokładnie 16 sierpnia Wanda i Tadeusz Jakubowscy otworzyli swój zakład w miejscowości Sławno pomiędzy Słupskiem, a Koszalinem. Wówczas zajmowano się głównie produkcją pieczywa, które trafiało zaledwie do kilku sklepów w okolicy. W kolejnych latach rozpoczęto produkcję również wyrobów cukierniczych.

 

„Bardzo szybko zdobyliśmy lojalnych klientów, ponieważ smak naszych produktów trafił w gusta miłośników pieczywa, ciast i tortów”- mówi Tadeusz Jakubowski, właściciel marki.  W ciągu kilkunastu lat firma rozwinęła się oraz rozbudowała, stając się nowoczesnym przedsiębiorstwem. Właściciel zadbał o wszystko – od linii produkcyjnej na światowym poziomie, przez zastosowanie procedur produkcji zgodnych ze wszelkimi europejskimi normami nie pomijając najnowocześniejszych systemów kontroli, po zadbanie o wartość i jakość zdrowotną dostarczanego towaru. „Tym samym wyprzedziliśmy konkurencję, zmieniając się w wiodącą markę na rynku piekarniczo cukierniczym”- puentuje Tadeusz Jakubowski.

 

Tadeusz Jakubowski od samego początku zajmował się praktycznym przygotowaniem uczniów do zawodu. Obecnie przedsiębiorstwo stwarza możliwość nauki zawodu również uczniom niepełnosprawnym. Pod marką Piekarnia Wyrób i Sprzedaż Tadeusz Jakubowski ukryty jest przede wszystkim dobry smak.

 

 

Piekarnia Jakubowscy to nie tylko pieczywo. To też Cukiernia i najsmaczniejszy catering w północno-zachodniej Polsce. Firma ma kilkanaście punktów sprzedażowych i nigdy nie spoczywa na laurach. Branża paliwowa? Dlaczego nie 🙂 Dla niedoinformowanych: Piekarnia ma swój punkt na Stacji Benzynowej Oktan Sławno.

 

Bieżąca oferta to ponad sto rodzajów pieczywa i prawie dwa razy tyle wyrobów cukierniczych.  Z myślą o klientach poszukujących niezapomnianych i zdrowych doznań smakowych, piekarnia produkuje wyroby tylko z naturalnych produktów, bez polepszaczy i konserwantów, dlatego nasze produkty okazały się wręcz idealne do tej koncepcji. W ramach naszej akcji wzajemnego wsparcia firma solidarnie zwiększyła swoje zamówienia na nasze masło, twarogi sernikowe, maślanki i śmietanki. My z kolei zamówiliśmy sobie kilka ciast i pączki, z których piekarnia również jest znana. Pomijając naszą patriotyczną postawę, ciasta są na prawdę fantastyczne i warte każdych pieniędzy. Z całego serca polecamy 🙂

 

 

Chcecie zobaczyć tortowe Mistrzostwo Świata? Koniecznie kliknijcie ten link! (kliknij mnie)