OCTAGON, marka odzieżowa dla osób trenujących sporty walki, w naszej akcji!

OCTAGON to polska marka odzieży ulicznej dla osób trenujących sporty walki oraz aktywnych fizycznie. Powstała w 2010 roku marka charakteryzuje się oryginalnymi wzorami, precyzyjnym wykonaniem oraz bardzo wysoką jakością produktów.

 

Wyobrażacie sobie nasze miny, kiedy doszła do nas informacja, że nasza kampania dotarła do środowiska największego symbolu polskich siłaczy? Obecność Octagonu to bardzo silne wzmocnienie przekazu! Jeżeli ktokolwiek powie nam, że obecna sytuacja na świecie odebrała komuś siłę, to od razu go naprostujemy. Dla tych ludzi nie ma rzeczy niemożliwych. Idą twardo przez życie z wysoko podniesioną głową i nie pękają. I to jest wzór godny naśladowania. Kochani, dziękujemy Wam z całego serca za taką dawkę adrenaliny! Jeszcze nigdy patriotyzm narodowy nie był tak wybitnie konkretny w przekazie. Wspierajmy wszystko, co nasze, wspierajmy prawdę i szczerość, a świat będzie piękniejszy właśnie dzięki takiemu nastawieniu. Naszą siłą jest nasza energia, która się dzielimy, bo kochamy ludzi, bo traktujemy życie serio.

 

 

OCTAGON ma bardzo bogatą ofertę zarówno hurtową, jak i dla klubów. W Polsce i za granicą funkcjonuje już kilkadziesiąt sklepów pod tym brandem. Firma nie tylko produkuje odzież damską, męską i dziecięcą, ale też dysponuje sprzętem sportowym, sprzedaje suplementy, wodę, napoje, różnego rodzaju akcesoria, a nawet leżaki.

 

 

2 lata temu właściciele Octagonu zorganizowali pierwszą Galę Octagon No Mercy w Zawierciu, która przeszła najśmielsze oczekiwania wszystkich tam obecnych. To była dawka mocy nadprzyrodzonej i nieokiełznanej w każdym calu. Jeżeli nie byliście jeszcze na takim wydarzeniu, żałujcie. Mnóstwo wrażeń! Tego typu wydarzenia są, oczywiście, dla tych, którzy akceptują ten rodzaj sportu i rozrywki.

 

 

Produkt, który jest szczególnie wart uwagi, to Energy Drink Octagona, absolutna nowość wchodząca na polski rynek! Napoje zawierają o 50% więcej kofeiny od pozostałych dostępnych na rynku energetyków przez co dostarczają o 50% więcej energii. Są to jedne z mocniejszych napoi energetyzujących. Widzicie tego BadBoy’a i jego piękną partnerkę? Jak myślicie, co ich tak pozytywnie napędza? To jest właśnie wyjątkowość tej marki, a to, że jest POLSKA jeszcze bardziej napawa dumą! Ta para to DADY.PL. Wbijajcie też na ich Instagrama. Warto!

 

 

 

Polecanie tej firmy jest po prostu zbędne. To marka sama w sobie. Nam się bardzo spodobały bluzy Octagonu, bo są z bardzo dobrych materiałów, a do tego są niesamowicie wygodne. Jesteśmy pewni, że w tym sklepie każdy znajdzie coś dla siebie! Przekonajcie się sami!