Śniadania i dania główne z naszymi produktami w Hotelu PORTO! #WspierajmyNasze

 

#WspierajmyNasze w ekskluzywnym wydaniu! Nasze produkty w serwisie śniadaniowym oraz jako ulubione dodatki do dań głównych Szefa Kuchni w Hotelu Porto.

 

Nowoczesny i elegancki trzygwiazdkowy Hotel Porto położony jest w centralnej Polsce tuż przy trasie DK1, co stanowi idealną lokalizację do organizacji wszelkiego rodzaju eventów. Swoim Gościom oferuje 72 komfortowe pokoje o różnych standardach począwszy od economy a skończywszy na apartamentach. Wszystkie pokoje wyposażone są w indywidualnie sterowaną klimatyzację, darmowy bezprzewodowy dostęp do Internetu, telewizory LCD oraz telewizję satelitarną z bogatą gamą programów informacyjnych, filmowych i sportowych.

 

 

Trzygwiazdkowy Hotel Porto to doskonałe miejsce na zorganizowanie konferencji, imprezy rodzinnej bądź dowolnego eventu publicznego. Znajdują się w nim zarówno klimatyzowane sale, w których mogą odbyć się prezentacje oraz przyjęcia. Obiekt jest położony w atrakcyjnej części miasta Radomsko w województwie łódzkim, a w jego obrębie funkcjonuje restauracja Portofine, która zachwyca smakowitymi daniami oraz komfortowym i estetycznym wnętrzem. Jesteśmy bardzo dumni, że nasze Hej! Masło Extra gości na zacnych stołach tego miejsca!

 

 

Nowoczesny hotel konferencyjny można z powodzeniem wykorzystać w celu organizacji każdego wydarzenia – na terenie obiektu znajduje się obszerna sala weselna, która może pomieścić aż do 300 osób. Znakomicie nadaje się również na chrzciny czy komunie, ponieważ jest to pomieszczenie przystosowane do wszystkich dużych, rodzinnych przyjęć. Jednocześnie gościom zapewniany jest pełny dostęp do ogrodu, gdzie można cieszyć się takimi dodatkowymi atrakcjami, jak laser show, park liniowy czy altana. Oprócz tego, organizując tak istotne wydarzenie, jak wesele czy inne można skorzystać ze strefy fitness.

 

Photo by: Cyfrogaleria Marcin Szymczak (www.cyfrogaleria.pl)

 

Hotel Porto dysponuje nowoczesną przestrzenią na 600 osób (1000 m2), którą można dowolnie dzielić i modyfikować – oznacza to, że zorganizowane konferencje zostaną w pełni dopasowane do zaplanowanej liczby uczestników. Co więcej, wszyscy goście otrzymują w salach dostęp do zaawansowanego sprzętu multimedialnego, obejmującego między innymi nagłośnienie, Wi-Fi, flipchart, projektor oraz duży ekran.

 

W pokojach można znaleźć wszystko, co niezbędne podczas zarówno jednodniowego, jak i dłuższego pobytu. Goście otrzymują dostęp do własnej łazienki z prysznicem, wyposażonej również w suszarkę do włosów, aby mogli przygotować się do snu lub całego dnia sprawnie i wygodnie. Co więcej, aby zagwarantować idealne warunki do pracy, właściciel zadbał o odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni, tak aby w pomieszczeniu znalazło się biurko, klimatyzacja, komfortowy fotel oraz telefon. Oczywiście zapewniany jest także pełny dostęp do bezpłatnego WiFi, ponieważ firma zdaje sobie sprawę, że stałe łącze jest kluczowe dla wykonywania obowiązków służbowych poza biurem.

 

Jako, że „nie tylko pracą człowiek żyje”, do dyspozycji Hotel Porto zostawia także TV oraz zestaw kawowy, którymi można się cieszyć w dowolnym momencie.

 

A teraz gwóźdź programu! Oto specjalność Szefa Kuchni Portofine przygotowana specjalnie na tą okoliczność dla nas wszystkich, jako wyraz solidarności z naszą akcją! Czy może być piękniej? Wysublimowany deser na bazie naszej Ale! Maślanki naturalnej! to symfonia smaku i symbol dobrego uczynku. To niezwykłe, mieć świadomość, że można liczyć na wsparcie innych osób i że można o tym mówić mając na względzie wspólne dobro.

 

 

Dla tych, którzy wkrótce planują powrót do podróży służbowych, udostępniamy link do oficjalnej strony Hotelu Porto (kliknij mnie)