MU Interactive identyfikuje się z kampanią producenta nabiału

Autor: admin
Data: 23.10.2020
Kategoria: Marketing

Jeżeli myślicie, że są na świecie jeszcze jakieś granice, to się grubo mylicie! Ta firma przełamuje wszelkie stereotypy i zabiera w podróż do świata wyobraźni tak wysoko, że zaczyna się kręcić w głowie. Witamy w naszej kampanii wyjątkowo uzdolnionych specjalistów. Animacja, wideo, 3D to dla nich codzienność. Dla nas natomiast to dzieła sztuki, które podziwiamy i którymi się wizualnie delektujemy, czerpiąc niesamowitą inspirację do własnych działań. Nazwa tej firmy też nie jest przypadkowa. Tutaj interpretację pozostawiamy Wam.

 

 

 

MU Interactive to Agencja kreatywna i produkcyjna, a dokładnie zespół kreatywnych ekspertów i pasjonatów marketingu internetowego. „Skoro trafiłeś na naszą stronę, to znaczy, że szukasz niebanalnych realizacji digitalowych oraz ludzi, którzy zrealizują Twoje projekty rzetelnie: w najwyższej jakości, na czas oraz z pełnym zaangażowaniem. To wszystko pod jednym dachem! – piszą o sobie twórcy na swojej stronie internetowej.

 

 

 

Grupa MU działa na od 2011 roku 🙂 „W tym czasie zrealizowaliśmy ponad 5000 projektów. Specjalizujemy się w komunikacji marki i digital marketingu omni-channel – dysponujemy własnym studiem produkcji animacji i wideo. W szybko zmieniającym się świecie marketingu nie ma miejsca dla zespołów trzymających się jednego narzędzia. Dlatego w MU patrzymy na pełny obraz działań, do każdego projektu podchodząc indywidualnie i umiejętnie łącząc różne metody promocji w sposób odpowiedni do biznesu” – mówi Bartosz Duchinski, CEO firmy.

 

 

I dodaje: „Każdego dnia z pasją mierzymy się z kreatywnymi wyzwaniami. Dzięki świetnej komunikacji wewnętrznej i dynamicznym zespołom projektowym działamy sprawnie, dostarczając efekty pracy w ustalonym budżecie i czasie. Współpraca z nami to pewność synergii między kreacjami a kanałami promocji, co w efekcie daje skuteczne kampanie i realizację celów naszych klientów”.

 

 

Cieszymy się, że nasza kampania marketingowa przyciąga takie talenty! Może kiedyś nakręcimy animowaną reklamę z krówką w roli głównej i naszym pysznym radomszczańskim mlekiem! Tymczasem zapraszamy Was do świata magii na stronę internetową MU Interactive! Jest co oglądać! (kliknij mnie)