Kawiarnia Castelli solidarnie z nami! #KupujŚwiadomie

 

Castelli – urocza kawiarnia, umiejscowiona w centrum Radomska, w której „każdy znajdzie coś dla siebie”, podjęła zdecydowane kroki w walce z epidemią. Przez jakiś czas lokal był zamknięty, teraz można kupować lody na wynos, ale co chcemy przez to powiedzieć i dlaczego o tym wspominamy?

 

 

Otóż na czas zamknięcia lokalu cała ekipa Castelli wzięła się ostro do roboty! Otrzymaliśmy informacje, że nasza Radomszczańska kawiarnia szykuje niezły powrót z nowymi przepisami. Co to takiego? I co my mamy z tym wspólnego? 🙂 Otóż nasze produkty, a dokładnie Hej! Śmietanki UHT 30 % oznaczone znakiem „PRODUKT POLSKI” zostaną wykorzystane do powstających właśnie całkiem nowych przepisów na przepyszne Castelliańskie lody w ramach akcji #KupujŚwiadomie!

 

 

Te pyszności, które widzicie, powstawały już o wiele wcześniej, zanim podjęliśmy solidarne kroki wzajemnego wsparcia w ramach #KupujŚwiadomie. To pokazuje, że lokalnie niezależnie od sytuacji potrafimy się wspierać i tworzyć piękne rzeczy.

 

 

Niezwykłe natomiast w tym wszystkim jest to, że nawet takie chwile nie są w stanie zniszczyć naszej lokalnej kreatywności! Niedługo pójdą w obieg śmietanki, masło i inne składniki, a klienci będą mogli cieszyć się z fantastycznych efektów.

 

 

Kawiarnia Castelli to nie tylko desery. To miejsce wielu kulturalnych wydarzeń. Wystawy fotografii, koncerty, spotkania literackie w ogródku i wiele innych artystycznych przedsięwzięć, to właśnie definiuje Kawiarnię Castelli i pokazuje ducha tego miejsca.

 

 

Bardzo się cieszymy, że Kawiarnia Castelli dołączyła bez wahania do naszej akcji #wspierajlokalnie. Już nie możemy się doczekać, aż będziemy mogli ponownie usiąść w ogródku i napić się przepysznej kawki, z której to miejsce również słynie.

 

 

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia firmowego facebooka Kawiarni Castelli (kliknij mnie)