Kampania informacyjno – promocyjna Łódzka Marka Mleka pod patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego

Ruszyła kampania informacyjno – promocyjna pod patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego, pn. Łódzka Marka Mleka, skierowana do mieszkańców naszego województwa. Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na zalety mleka i jego przetworów, kreowanie właściwych nawyków żywieniowych oraz zwiększenie bezpieczeństwa zdrowotnego społeczeństwa. Projekt, finansowany ze środków Funduszu Promocji Mleka, realizuje Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich we współpracy z Łódzką Koleją Aglomeracyjną. W kampanię zaangażowały się mleczarnie z województwa łódzkiego, które podjęły współpracę w celu promocji swoich wyrobów. Jest to doskonały przykład tego jak współpracować zamiast konkurować.

 

 

W ramach kampanii ŁKA przeprowadzi w pociągach akcję edukacyjno – promocyjną pn. Pociąg do mleka, podkreślającą znaczenie wartości odżywczej mleka i produktów mlecznych w codziennej diecie.

 

Mleko to podstawa! Podstawa zdrowych posiłków i przekąsek, których będzie można zasmakować  podczas wydarzeń organizowanych w województwie.  Na stoisku promocyjnym Łódzkiej Marki Mleka,  będzie można spróbować zdrowych potraw i napojów przygotowanych na bazie mleka od producentów z województwa łódzkiego. Na odwiedzających czekają również atrakcyjne „mleczne” gadżety.

 

 

6 marca na Stacji Kobiet odbył się event organizowany przez ŁKA na dworcu Łódź Fabryczna. Wydarzenie miało niezwykle ciekawy program, inspirujące spotkania i niespodzianki🎁.

O zdrowie i urodę pomogli zadbać dietetycy, trener personalny, trener wizerunku👗👠👛, wizażysta💄💋 i stylista fryzur👒.
Na wybiegu pojawiły się kobiety dnia codziennego, które zaprezentowały wiosenne stylizacje na każdą okazję🌷.

 

Wrażenia artystyczne zapewnili soliści Teatru Wielkiego w Łodzi💃, aktorzy teatru Tadam oraz grupa „Tańczę. Żyję pełnią życia”, która zaprezentowała niezwykły pokaz tańca na wózku.

 

Porad będą udzielali pracownicy:
• Izby Administracji Skarbowej,
• Zakładu Ubezpieczeń Społecznych
• Łódzkiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ


Zdrowe i smaczne potrawy zapewnili lokalni producenci. 
Udostępniamy Galerię Zdjęć.

 

Kampania Łódzka Marka Mleka potrwa do końca 2020 roku.