Hurtowe Centrum Nabiału Milko z Katowic wspiera naszą akcję #KupujŚwiadomie

Szanowni Państwo, nie mogliśmy postąpić inaczej, jak opublikować ten apel. Jesteśmy dumni i bardzo się cieszymy, że istnieją tacy ludzie. Przemowa przedstawicieli Hurtowni Nabiałowej Milko napawa optymizmem i nakłania do refleksji. Takiej postawy można tylko pozazdrościć.

„Kupuj polskie produkty, wspieraj polskich przedsiębiorców! Dołączamy się do akcji OSM Radomsko których produkty również oferujemy. Milko Hurtowe Centrum Nabiału to rodzinna firma z ponad 25 letnim doświadczeniem w branży. Oferujemy produkty nabiałowe i spożywcze większości polskich producentów słynących z wysokiej jakości. Naszym motto przewodnim jest hasło: „u nas kupisz zdrowie”.

 

 

Hurtownia Nabiałowa Milko od lat niezmiennie prowadzi dystrybucję artykułów nabiałowych i spożywczych. Swoim odbiorcom firma oferuje około 4000 produktów. Producentami są firmy znane na polskim i zagranicznym rynku spożywczym – słynące  z wysokiej jakości produkcji i rzetelności. Milko zaopatruje kompleksowo Klientów w produkty nabiałowe i spożywcze. Codziennie dostarczane są świeże towary do: sklepów, sieci detalicznych, restauracji, kawiarni, hoteli, cukierni, piekarni, pizzerii, małej gastronomii naszymi samochodami wyposażonymi w agregaty chłodnicze, zaopatrywane są szpitale, szkoły, przedszkola, zakłady pracy. Hurtownia Milko obsługuje również Klientów zagranicznych w proszki mleczne, proszki serwatkowe, mleko, masło, sery i inne produkty).

 

Jeśli mieszkacie na terenie Katowic i właśnie podjęliście decyzję, żeby się zaopatrzyć w nasze wyroby, dzwońcie do Milko! (kliknij mnie)