Kanapka z szynką i serem = HAM Królewskie Wędliny + Marka Hej! #WspierajmyNasze

Autor: admin
Data: 10.05.2020
Kategoria: Marketing

 

Czy może być coś lepszego od tradycyjnej kanapki, którą pamiętamy jeszcze z dzieciństwa, kiedy jedynym naszym zmartwieniem było pójście do szkoły i przejście do kolejnej klasy? Takie momenty budowały naszą osobowość, dlatego będą nam towarzyszyć do końca życia. Zapach i smak, dwa bardzo silne bodźce, decydujące o podejmowaniu decyzji co do spożycia takiego, a nie innego produktu, wykształciły w nas odruch oparty na dokonywaniu selektywnego wyboru. Czy nasze obecne wybory dotyczące produktów takiej a nie innej firmy desygnuje zapach i smak? Czy może niska cena… Nasze czasy są nieprzewidywalne. Pewne zmiany następują niezależnie od nas. Może to znak, żeby sobie przypomnieć, jak pachnie rodzima wędlina? Przedstawiamy Państwu kolejnego producenta, który przyłączył się do naszej akcji wzajemnego wsparcia, jako dystrybutor naszych wyrobów na szeroką skalę.

 

Zakłady Mięsne HAM Spółka Jawna są prywatnym przedsiębiorstwem produkcyjno-handlowym oferującym szeroki asortyment mięs, jego przetworów i wyrobów wędliniarskich. Najnowsza technologia w połączeniu z tradycyjnymi recepturami i metodami pozwala uzyskać wyroby charakteryzujące się doskonałymi walorami smakowymi czyniąc je tym samym bardzo poszukiwanymi przez konsumentów. Dbając o jakość swoich produktów firma HAM oparła proces wędzenia swoich wyrobów na nowoczesnych szafach wędzarniczo-parzalniczych wyprodukowanych przez światowych liderów w branży masarskiej.

 

 

Nasza współpraca z firmą HAM to istne łączenie smaków. Jeśli kiedykolwiek zdarzy Wam się kupić „Suchą” z Radzionkowa i połączyć ją ze świeżym chlebem, naszym masłem extra bez dodatków i serem Gouda w plastrach, zobaczycie, jak to będzie smakować.

 

Skład Suchej to 100 g produktu wyprodukowanego ze 111 g mięsa, z szynkąbez glutaminianudodatkowo sucha  jest wędzona na śliwie. Naszych serów nie będziemy reklamować, bo Ci, którzy je znają, wiedzą! Firma HAM prowadzi hurtownię firmową spożywczo-przemysłową. Tam właśnie można znaleźć nasze produkty.

 

 

Na chwilę obecną w hurtowni Ham Net można kupić nasze: masła, mleka UHT, mleko ekologiczne, śmietany, śmietanki UHT, kulki serowe, serki i nitki wędzone, serek wiejski, serki słodkie, de’serki oraz jogurty. Tak się składa, że akurat w województwie śląskim i dolnośląskim nie ma naszych sklepów zakładowych. Taka hurtownia to dobra alternatywa dla tych, którzy kiedyś w jakichś okolicznościach trafili na nasz produkt i chcieliby go kupić. Często zdarzają nam się sytuacje, kiedy dzwoni zadowolona Pani lub Pan i pytają, dlaczego nie ma nas w dyskontach.

 

 

Oprócz Hurtowni Ogólnospożywczej firma HAM ma sieć swoich sklepów firmowych o nazwie „Szyneczka” oraz sklep internetowy eszyneczka.pl. Swoim klientom firma HAM oferuje karty lojalnościowe na zakupy w swoich sklepach. Promocje są regularne, asortyment jest szeroki, więc jest w czym wybierać.

 

 

Chcecie dowiedzieć się więcej o Zakładach Mięsnych HAM? Zapraszamy do odwiedzenia firmowego funpage’a. Warto chociażby ze względu na przepisy (kliknij mnie)