Firma kosmetyków naturalnych BeeYes w gronie naszych partnerów

BeeYes – kosmetyki naturalne na produktach pszczelich – to profesjonalna oferta na produkty od pszczół, skierowana do Klientów, którzy interesują się zdrowym trybem życia i korzystają z darów natury. Jako BeeYes pokazujemy, iż miód, propolis, wosk pszczeli, pyłek pszczeli, a nawet jad pszczeli mogą mieć zastosowanie w organicznych kosmetykach i naturalnych suplementach diety. Wychodzimy z założenia, że im większe będzie zapotrzebowanie na naturalne produkty od pszczół, tym więcej będzie powstawać uli, a tym samym więcej pszczółek, zapylania i zdrowej żywności.

 

 

Firma BeeYes została założona w 2014. Posiada w swoim portfolio 3 marki.

BeeYes to:

– polski producent kosmetyków BeeYes z jadem pszczelim

– importer kosmetyków Bee Pure z Nowej Zelandii,

– dystrybutor kosmetyków i suplementów diety Propolia z Francji

 

 

Polskie naturalne kosmetyki z jadem pszczelim i miodem spadziowym z linii BeeYes Bee Venom Eco to serum w ampułkach i krem do twarzy na dzień i na noc. To innowacyjna kombinacja miodu spadziowego z Podkarpacia i jadu pszczelego. Zastosowana w serum kofeina pobudza mikrokrążenie, a apitoksyna odbudowuje komórki białkowe. Tworzy bardzo dobrą bazę pod makijaż. Wosk pszczeli w kremie uelastycznia skórę, a miód spadziowy łagodzi podrażnienia.

 

 

Olej z maku polnego doskonale odżywia skórę dojrzałą i delikatną, a „witamina młodości” E opóźnia proces starzenia się skóry. Kosmetyki BeeYes stosowane w codziennej pielęgnacji twarzy i szyi skutecznie nawilżają, wygładzają, regenerują i poprawią ogólny wygląd skóry, zapewniając efekt odmłodzenia. BeeYes – „Bądź na TAK z produktami pszczelimi”.