FinHome jako polsko-fiński model współpracy nadaje nowego smaku #WspierajmyNasze

Finhome – Poznaj Finlandię w Polsce

 

Jesteśmy firmą łączącą polskie i fińskie firmy, promujemy polskie produkty i usługi w Finlandii oraz te z Finlandii w Polsce. Działamy na polu edukacji, biznesu oraz organizujemy różnorakie spotkania. Współpracujemy z Politechniką Poznańską, Centria University z Ylivieska w Finlandii, Lokalnymi Grupami Działania z Polski i Finlandii, Szkołami budowlanymi w Polsce i Finlandii i oczywiście Konsulatem honorowym Finlandii w Poznaniu. Promujemy mikroprzedsiębiorstwa z rożnych branż jak i wszelkie działania związane z handwork i design, tak po polskiej, jak i po fińskiej stronie.

 

 

Pokazujemy Finlandię taką jaka jest, organizujemy wyjazdy, targi, pomagamy w tłumaczeniach i wspominamy o każdym dobre słowo Świętemu Mikołajowi!

Finhome oferuje przestrzeń na spotkania, saunę oraz domek grillowy  – to doskonały wybór dla firm, szkoleniowców i osób prywatnych, czy zajmujesz się biznesem, edukacją, czy tez chcesz zorganizować jakieś inne spotkanie lub event! Skontaktuj się z nami! Zapewnimy wyjątkową atmosferę wśród nordyckiego designu i o zapachu fińskiej sosny.

 

 

Obecnie realizujemy projekt pt. Edukacyjny Ogród w Klinach i w ten sposób chcemy jeszcze bardziej uatrakcyjnić ten kawałek Finlandii w gminie Czerwonak.

Akcja Wspierajmy Nasze to dla nas szansa na pokazanie naszego potencjału łączenia nordyckiego spokoju i wyważenia z polskim zapałem do działania. Dzięki nam Finlandia staje się bardziej znana w Polsce a Finowie coraz więcej wiedzą o nas!

 

 

Finlandia ciągle nie jest jeszcze znana wśród Polaków. To kraj łączony z drewnianymi domkami i sauną – natura, nowoczesnym i funkcjonalnym projektowaniem. Może warto rozważyć poznanie nowej kultury? Tym bardziej, że jest to model łączony na zasadzie partnertswa polsko-fińskiego! (kliknij mnie)