Luma-Druk z żelami od POLSKIEGO PRODUCENTA!

Drukarnia Luma-Druk po raz kolejny bardzo mile nas zaskoczyła. Kto powiedział, że nie można się szybko przebranżowić? 🙂 Oto, co Luma zaproponowała swoim klientom podejmując wyzwanie w walce z epidemią.

 

 

 

To nie są zwykłe żele. To żele od naszego polskiego producenta. Z całego serca gratulujemy Drukarni Luma-Druk iście patriotycznej postawy! Przekazaliśmy info dalej. Niech zadziała moc marketingu „z polecenia”. To produkt dla tych, którzy cenią sobie wygodę. Antybakteryjny, łagodzący żel  zapewnia odpowiedni poziom higieny rąk bez użycia wody – z Aloesem i Panthenolem. Aloes – nawilża i działa łagodząco, koi podrażnienia skóry. Panthenol – łagodzi i regeneruje, przyspiesza gojenie. Konopie siewne – źródło kannaboidów, witamin, minerałów, protein i fitosteroli – działają antyoksydacyjnie, łagodzą suchość i podrażnienia. Brzmi solidnie 🙂

 

Luma-Druk, a właściwie LumaGadżety, to też podejście proekologiczne. Jeśli ktoś z Was, nie ma jeszcze ekologicznej parasolki albo torby, może kliknąć poniższy baner przekierowujący do zakładki z tymi niesamowitymi produktami.

 

 

 

 

Mamy jeszcze coś ciekawego na te trudne czasy, pełne egzystencjalnych i bytowych rozterek oraz refleksji co do kształtu naszej przyszłości. Nasza zaprzyjaźniona Drukania wprowadziła skromny, lecz bardzo wymowny gadżet. Niby drobiazg, ale za to naładowany prostymi emocjami, którymi właśnie teraz powinniśmy się obdarzać. To kubek z pozytywnym porannym przesłaniem od najbliższej osoby.

 

 

Rozmawiając dzisiaj o sytuacji na świecie doszliśmy do wniosku, że to dobrze, że współpracujemy, bo wychodzimy sobie na przeciw. My, jak się okazuje, ratujemy niedzielne poranki właścicieli Lumy, zapewniając im nasz niepowtarzalny Twaróg Wędzony, który w Łodzi można znaleźć wyłącznie w naszych sklepach zakładowych 🙂

 

Wniosek? Dbajmy o siebie nawzajem, walczmy o naszą gospodarkę, i pamiętajmy, że teraz jest ten czas, kiedy możemy się określić jako ludzie, to sprawdzian naszych wartości.

 

Zapraszamy na stronę Luma Gift po żele i nie tylko. Tam znajdziecie mnóstwo kreatywnych spersonalizowanych rozwiązań 🙂