Delikatesy Centrum w Galerii Jordanowskiej wspierają nasze

Autor: admin
Data: 02.06.2020
Kategoria: Marketing

Delikatesy Centrum wpisują się doskonale w środowisko każdej lokalnej społeczności. Położone są w bliskim sąsiedztwie, dzięki czemu zawsze można zrobić zakupy, bo są na wyciągnięcie ręki. Odwiedzając Delikatesy Centrum, często można spotkać sąsiadów, których znamy od lat. To nadaje tym sklepom swojskiego klimatu. Zakupy są przyjemniejsze, a atmosfera miła i przyjacielska.

 

 

 

„Wybierając się na zakupy do naszej placówki masz pewność, że znajdziesz w niej zarówno lokalne specjały, jak i produkty znanych marek. Nasi dostawcy są sprawdzeni. Kładziemy mocny nacisk na wysoką jakość”. Taki komunikat na prawdę zachęca do współpracy. Na stronie internetowej Delikatesów oprócz licznych promocji i konkursów znajdziecie też zakładkę Kulinarne Inspiracje. Serdecznie polecamy! Palce lizać! Koniecznie kliknijcie poniższy baner.

 

 

 

Delikatesy Centrum kładą mocny nacisk na wysoką jakość wszystkich produktów, które sprowadzają. Firmie zależy na uzyskaniu maksymalnej satysfakcji oraz dobrych relacjach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, sieć wprowadziła karty lojalnościowe Delikarta, by jeszcze bardziej umilić zakupy.

 

 

 

 

Niesamowicie uskrzydla nas fakt, że zostaliśmy niejako wytypowani jako SPRAWDZONY DOSTAWCA. Nasz twaróg trzy tygodnie temu trafił na półkę w Jordanowie i ponoć nieźle się rozwija. Widać, Delikatesy Centrum wzięły sobie nasze hasło do serca. To bardzo miłe z ich strony.

 

To nie wszystko. Delikatesy Centrum mają swoją APLIKACJĘ! Zdziwieni? My jesteśmy bardzo mile zaskoczeni i serdecznie gratulujemy podejścia hybrydowego. Tradycja i nowoczesność – brzmi fantastycznie. Mamy nadzieję, że to dopiero początek dobrej współpracy.

 

Twaróg z OSM Radomsko 10,49 . Zapraszamy

Opublikowany przez Delikatesy Centrum Jordanów Czwartek, 14 maja 2020

 

Pod tym linkiem znajdziecie Państwo Instalkę do Aplikacji Mobilnej Delikatesów Centrum. Polecamy! (kliknij mnie)