Best Meals dołącza do naszej kampanii!

Catering biurowy o każdej porze dnia? Brzmi genialnie! Każdy z nas przerabiał kiedyś temat nadgodzin. To bezlitosne ssanie w żołądku, ciemność przed oczami i obezwładniający stres. „Boże, co ja powiem jutro szefowi” – kłębiło się czasem w głowie, bo wraz ze spadkiem energii symetrycznie spadał poziom kreatywności. Znamy to i nie życzymy absolutnie nikomu. Mamy szczęście, że żyjemy w XXI wieku. To czas gigantycznego rozwoju sektora usług, dedykowanych rozwiązań, elastycznych ofert. Do kampanii marketingowej #WspierajmyNasze właśnie dołączył jeden z najbardziej postępowych w tym zakresie partnerów biznesowych. To Best Meals! Pierwsza w Polsce firma, która wprowadziła na rynek automat z ciepłym jedzeniem.

 

 

 

 

Oferowane przez tą firmę potrawy opierają się na polskich daniach obiadowych. Każdy dzień to inne menu w ramach urozmaicenia. Sprzedaż i dostawa to głównie biurowce, szkoły, wyższe uczelnie, szpitale, kliniki, hale magazynowe, porty lotnicze, dworce, ale też inne bardziej nietypowe miejsca.

 

Firma Best Meals Sp. z o.o. oferuje serwis 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu. „Oferta naszej firmy nie ogranicza się jedynie do sprzedaży posiłków dla Klientów indywidualnych. Istnieje możliwość podpisania umowy na realizację tzw. kart voucherowych, zapewniających pracownikom danej firmy bezpłatną i szybką realizacje zamówionego posiłku (realizacja posiłków regeneracyjnych, zawierająca odpowiednią liczbę kcal.)” – mówią właściciele firmy.

 

Unikalność tego rozwiązania polega na tym, że możemy zjeść obiad w momencie, gdy mamy na to czas, nie ważne czy będzie to przed południem czy wieczorem, ciepły obiad w pracy będzie na nas czekał. Menu Best Meals cały czas się zmienia. Firma oferuje bardzo urozmaicone potrawy, dostosowując się do wymagań klienta. Automaty nie posiadają ograniczeń co do oferowanych obiadów, dlatego karta dań jest ciągle rozszerzana o kolejne pozycje.

 

Na początku roku automaty Best Meals zagościły między innymi w siedzibie firmy LOT. Informacja o kolejnych lokalizacjach pojawiają się na blogu firmy cateringowej.

„Już od ponad 2 miesięcy w siedzibie firmy LOT pracownicy mogą cieszyć się z ciepłych obiadów serwowanych przez nasze automaty. Obiad w pracy w Warszawie stanie się teraz przyjemnością. Jeśli zastanawiałeś się kiedyś jak skorzystać z automatu to wyjaśniamy jak banalnie prosta jest to czynność.

 

  • Na początek użyj dotykowego ekranu w celu wybrania obiadu, który Cię interesuje.
  • Dokonaj płatności za pośrednictwem karty płatniczej, możesz zapłacić zbliżeniowo.
  • Odbierz sztućce i po kilkunastu sekundach ciesz się obiadem w pracy! UWAGA GORĄCE!