Bearded Coffee (Brodata Kawa) włącza się do akcji!

Autor: admin
Data: 01.08.2020
Kategoria: Marketing
BEARDED COFFEE to marka i miejsce stworzone z pasji i miłości do kawy, dlatego obecność tego partnera w naszej kampanii marketingowej jest w pełni uzasadniona! … bo #WspierajmyNasze łączy ludzi, pełnych zapału do życia i nietuzinkowych pomysłów!

 

Palarnia kawy Bearded Coffee oferuje najlepszej jakości kawę ziarnistą, co przekłada się na niezwykły aromat i intensywny smak napoju. Wielbicieli aromatycznej, świeżo palonej kawy jest wielu, dlatego Bearded Coffee wychodzi na przeciw ich najbardziej wysublimowanym oczekiwaniom. Dzięki różnorodności sposobów parzenia, zróżnicowanym stopniu palenia i grubości mielenia, liczności gatunków oraz starannej selekcji ziaren, każdy miłośnik kawy może odkryć swój przepis idealny.

 

 

„Posiadamy szeroki wybór kaw, a dzięki temu, że dysponujemy własną rzemieślniczą palarnią zawsze dostarczamy świeże i wysokiej jakości produkty. Stosujemy tylko wyselekcjonowane ziarno od sprawdzonych i zaufanych dostawców. W naszym sklepie oferujemy kawy jednorodne – arabika i robusta oraz nasze własne mieszanki (blendy). Koniecznie odwiedźcie nasz sklep internetowy beardedcoffee.pl. Zamówione kawy na bieżąco wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich. Oczywiście, możliwy jest też odbiór osobisty wszystkich naszych produktów z magazynu albo showroomu” – zachęcają brodaci właściciele palarni.

 

 

Brodacze okazują się być nie tylko wysokiej klasy profesjonalistami w swojej dziedzinie, ale też ludźmi pełnymi dystansu do siebie i świata. Nie sądziliśmy, że nasze radomszczańskie mleko tak ich zainspiruje.  Wygląda na to, że popołudnie spędzone w ogródku w towarzystwie mleka Ale! jest dość udane. Czy może być coś lepszego, niż człowiek, który delektuje się Twoim produktem? Panowie, dziękujemy z całego serca za ten niezwykły i pełen radości Challenge.

 

 

Bearded Coffee: „My również dziękujemy OSM w Radomsku za zaproszenie do tej szczytnej akcji! W naszym Kawowym Showroomie zawsze jesteście mile widziani. To przecież miejsce dla ludzi z pasją, gdzie można porozmawiać o kawach i nie tylko, napić się kawy, lemoniady, przekąsić coś słodkiego, a nawet posłuchać jazzu. Na miejscu prowadzimy również sprzedaż naszych kaw oraz akcesoriów kawowych, także serdecznie zapraszamy!”

 


Jesteście ciekawi, jakie pomysły na połączenie naszych produktów mają Brodacze? Zapraszamy na facebooka po przepis na Latte Macchiato!