Bakalland wspiera naszą kampanię marketingową

Marka Bakalland jest zdecydowanym liderem na rynku bakalii w Polsce. Od 26 lat specjalizuje się w kategorii bakalii oraz innych segmentach produkcji spożywczej. Setki tysięcy zadowolonych klientów, miliony sprzedanych produktów, najwyższej jakości rozwiązania wdrażane przez firmę każdego roku, najlepsi eksperci i wyspecjalizowani pracownicy – to właśnie Bakalland S.A.!

 

 

Bakalland S.A. za swój podstawowy cel stawia sobie zachowanie najwyższej jakości produkcji. Bakalland działa wg sprawdzonych i na bieżąco udoskonalanych procedur centralnych oraz lokalnych – od zaplanowania składu surowcowego poprzez wybór dostawców z całego świata a na technologii produkcyjnej kończąc.

 

 

Kreowanie nowych oraz udoskonalanie istniejącej gamy produktów poprzedzone jest obszernymi badaniami rynku. „Zawsze zaczynamy od zidentyfikowania potrzeb oraz oczekiwań naszych obecnych oraz potencjalnych konsumentów” – mówią eksperci firmy Bakalland.  Kolejnymi działaniami są próby technologiczne, panele degustacyjne weryfikujące wymagania dotyczące danego produktu oraz analiza poszczególnych etapów i weryfikacja technologii produkcji. Na każdym etapie najistotniejszy jest czynnik: zadowolenie konsumentów – smaczne, zdrowe i bezpieczne produkty.

 

Bakalland nieustannie się rozwija, zdobywając co raz to nowe nagrody. Linia BA!rdzo Bakaliowych Tabliczek została laureatem dwóch pierwszych miejsc w plebiscycie Perły Rynku FMCG. Drugie miejsce w kategorii Wafle i Batony w plebiscycie Perły Rynku FMCG 2019 – to nagroda, którą otrzymała linia batonów BA! 100% Natury. Ale na szczególną uwagę zasługuje Linia Chwyć&Jedz składająca się z 18 wariantów przekąsek bakaliowych, która zwyciężyła w kategorii Słone przekąski w plebiscycie Perły Rynku FMCG zajmując 1. miejsce.

 

Z całego serca dziękujemy firmie Bakalland za wsparcie naszej kampanii. Uwielbiamy bakalie, są naszym niezbędnikiem, bo lubimy sobie pochrupać. Czasem, kiedy wyruszamy w delegację, mieszanka okazuje się być naszym ostatnim kołem ratunkowym, kiedy w ferworze obowiązków, zapominamy spakować kanapki, a nagle robi się korek. Wspierajmy się nawzajem i pamiętajmy, jakie mamy wartości i co nas definiuje. Jeszcze raz bardzo dziękujemy!