DEVELOPZONE z Łodzi branduje nasze sklepy zakładowe

Autor: admin
Data: 04.02.2020
Kategoria:

„Reklama wizualna jest podstawową i najczęściej wykorzystywaną formą komunikacji marketingowej firmy z otoczeniem”. Developzone

Firma Developzone specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i montażu każdej formy reklamy zewnętrznej i wewnętrznej firmy oraz produktu. Kiedy powstała koncepcja unowocześnienia naszych sklepów zakładowych, to właśnie ta firma przedstawiła najciekawszą ofertę. Zespół Developzone to ludzie z ogromną wiedzą popartą wieloletnim doświadczeniem w zakresie projektowania i produkcji reklam. Decyzja o rebrandingu w naszej firmie była poparta chęcią wzmocnienia marki w regionach, a celem było uzyskanie harmonijnego przekazu wynikającego ze strategii handlowej.  Dzięki nowej reklamie wizualnej nasze sklepy zakładowe stały się bardziej rozpoznawalne, co przełożyło się na większą przychylność konsumentów i zwiększyło ruch. Podczas prac koncepcyjnych i realizacyjnych firma Developzone wykazała się niezwykłym profesjonalizmem i intuicją w kontekście opracowywania efektu końcowego.

 

Developzone o sobie

Realizowana przez nas reklama jest fizyczną, wręcz namacalną formą prezentacji firmy. To dzięki niej nasi klienci stają się widoczni i rozpoznawalni na rynku. Obsługujemy sieci handlowe i usługowe zwracając szczególną uwagę na spójność ich wizerunku. Z powodzeniem wdrażamy duże projekty korporacyjne, które charakteryzuje złożona struktura i mnogość zadań. Z troską opiekujemy się liczną grupą klientów indywidualnych, która jest tak ważna dla pełnego rozwoju naszej firmy.

 

 

 

 

Jesteście ciekawi, jaki przepis na bezy ma dla Was Developzone? Zobaczcie sami!

Foto: Realizacja z 2018 r.