Agencja influencer i content marketingu InfuEnter dołącza do akcji!

jest częścią grupy Mediacore, która od wielu lat z pasją zajmuje się marketingiem. W dzisiejszych czasach zwykła reklama, czy obecność w social mediach to nie wszystko. Dlatego agencja Influenter poświęciła się naturalnej prezentacji produktów poprzez Influence i Content Marketing – najdynamiczniej rozwijające się segmenty branży reklamowej.

 

 

Influenter współpracuje z czołowymi influencerami oraz największymi i najlepiej dobranymi portalami, dbając o to, aby produkty klientów szeroko i organicznie trafiały do świadomości internautów. Podstawą działań agencji jest Influence Marketing, czyli zadbanie o to, aby osoby o dużym autorytecie zaprezentowały w odpowiedni sposób reklamowane produkty. Jeżeli szukacie kreatywnych rozwiązań, to ta agencja jest właśnie dla Was. Udział Infuentera w naszej kampanii to dowód na to, że można łączyć się marketingowo i jeszcze przy tym dobrze się bawić. Liczymy na rozwój, a pozostałym partnerom serdecznie polecamy!

 

 

Influenter ma możliwość współpracy z setkami influencerów z różnych branż, co pozwala zająć się niemal każdym możliwym produktem! Ten segment nie jest jedynym polem działania tej firmy. Dzięki szeroko rozwiniętemu Content Marketingowi klienci obsługiwanych marek znajdą dużo innych materiałów, które potwierdzą wartość produktu. W ten sposób agencja jest w stanie wspierać marki funkcjonujące na polskim rynku, zapewniając właściwą ekspozycję ich produktów w sposób umożliwiający pełne ukazanie ich zalet.

 

 

Jesteście ciekawi, jakie projekty ma za sobą agencja Influenter? Zachęcamy do odwiedzenia zakładki „realizacje”. Będziecie pod wrażeniem!