Informujemy użytkowników strony, że stosujemy tymczasowe pliki cookie dotyczące sesji. Pliki te nie są zapisywane na komputerze na dłuższy czas i są zawsze usuwane po zamknięciu przeglądarki.
OSM
This text is replaced by the Flash movie.

KONTAKT

 

Zakład w Radomsku

Handel

Prezes Zarządu

Mariusz Broniszewski

tel. +48 44/7385121
handel@osmradomsko.pl

 

Dyrektor ds. Handlu 

Jacek Stępień
tel. +48 44/7385121
js@osmradomsko.pl

Z-ca Dyrektora Handlu ds. Zaopatrzenia

Dariusz Leszczyński
tel. +48 44/7385142
dariuszleszczynski@osmradomsko.pl

Specjalista ds. Handlu i Marketingu

Katarzyna Jabłońska
tel./fax +48 44/7385139
handel2@osmradomsko.pl

Irina Lastovjak 
tel./fax +48 44/7385139
marketing1@osmradomsko.pl

Anna Kucharzewska
tel./fax +48 44/7385141
handel2@osmradomsko.pl



Przedstawiciel Handlowy

Regionaly Przedstawiciel Handlowy

Margerita Gajek-Mucha
tel./fax +48 44/7385148
kom. 693854816
margerita@osmradomsko.pl

Agnieszka Kamińska
tel./fax +48 44/7385148
kom. 665111748
agnieszka@osmradomsko.pl

Przedstawiciel ds. Handlu Detalicznego

 

Elżbieta Moskal
tel./fax +48 44/7385148
kom. 693854821
elzbieta.moskal@osmradomsko.pl

Iwona Langkamer
tel./fax +48 44/7385148
kom. 516878891
iwona.langkamer@osmradomsko.pl

 

Referent ds. Handlu i Zamówień

Bogusława Szwed
tel./fax +48 44/7385129
kom. 519719119
zamowienia@osmradomsko.pl

Barbara Buraczyńska
tel./fax + 48 44/7385113
zamowienia@osmradomsko.pl

Maria Poczciarska
tel./fax + 48 44/7385185
zamowienia@osmradomsko.pl

 

Zaopatrzenie

Katarzyna Kowalczyk
tel./fax +48 44/7385138
zaopatrzenie@osmradomsko.pl


Fakturowanie

Referent ds. Handlu

Katarzyna Kanafa
tel. +48 44/7385127
faktury@osmradomsko.pl

Referent ds. Handlu

Elżbieta Poteralska
tel. +48 44/7385127
e.poteralska@osmradomsko.pl

 

Magazyn Wyrobów Gotowych

Kierownik MWG
Sławomir Gloc
tel. +48 44/7385163
magazyn@osmradomsko.pl

 

 


Zakład w Nowym Targu

Handel

Dyrektor Handlu

Maria Fryźlewicz
tel. +48 18/26632 38
maria.fryzlewicz@osmradomsko.pl

Kierownik Działu Handlu

Bernadeta Wojtas

tel. +48 18/2663238
kom. 693 319 552
b.wojtas@osmradomsko.pl

 

Specjalista ds. Handlu

Barbara Luty
tel. +48 18/2663579
kom. 607 167 705



Zamówienia i Zaopatrzenie

Referent ds. Handlu i Zamówień

Helena Para
tel. +48 18/2663579

Referent ds. Handlu i Zamówień

Barbara Jamróz
tel. +48 18/2663238



Fakturowanie

Referent ds. Handlu

Jolanata Moś
tel. +48 18/2663238

Referent ds. Handlu

Agnieszka Wilczek-Nowakowska
tel. +48 18/2663238



Magazyn Wyrobów Gotowych

Kierownik MWG

Piotr Borowicz
tel. +48 18/2663238
kom. 0607 167 701