Milk Lifestyle Inspiracje to prawdziwa OTWARTA PRZESTRZEŃ dla kreatywnych umysłów i ludzi pełnych pasji oraz nietuzinkowych zainteresowań. Dzięki kampanii #WspierajmyNasze takich dedykowanych miejsc jest już kilka. Jednym z nich jest Platforma Wzajemnych Referencji, gdzie królują tandemy marek we wspólnych przepisach oraz prężnie działa społeczność blogerów kulinarnych. To miejsce będzie inne. Tutaj chcielibyśmy stworzyć swój własny kreatywny świat i wcielić w życie wykreowany przez nas trend, a mianowicie Milk Style.  Jeśli z jakiegoś powodu tu trafiliście, to oznacza, że albo zaintrygowała Was nazwa albo po prostu czujecie LIFESTYLE i mocno się z nim utożsamiacie.

 

Lifestyle jest wielowymiarowy, intrygujący, można się nim inspirować, przekładać go na swoje życie, bawić się nim w obrębie konwencji. W ramach kampanii #WspierajmyNasze postanowiliśmy wykorzystać lifestyle’owy trend jako formę pewnego rodzaju narracji, która jest żywa, nieokiełznana i piękna, bo dzieje się tu i teraz. Portrety [nie] zwykłych Polaków zapoczątkowały nowy cykl. Teraz będziemy nie tylko przybliżać sylwetki ludzi, którzy tworzą rzeczywistość tak zwyczajnie, jak my robimy to na co dzień i którzy swoją codzienną postawą budują patriotyzm konsumencki, ale również będziemy pokazywać, że obecność nabiału w naszej codzienności może być stylem życia.

 

Na lifestyle składa się wszystko, co nas otacza, w tym podróże, pasje, jedzenie, inspiracje, kariera, ubrania, kosmetyki, dieta oraz relacje. Do sekcji Milk Lifestyle Inspiracje będziemy zapraszać przede wszystkim marki, dla których tworzenie kreatywnego contentu z naszymi Lifestylowymi Influencerami będzie pozytywnym, pełnym wrażeń wyzwaniem twórczym. To nie będą tylko testy kosmetyków, ubrań, prezentacja ulubionych miejsc, tylko bardzo dopracowany marketingowy design, nienachalny w przekazie, subtelny. Delikatnie nawiązując do Milk Style’u i chwil, które w jakiś sposób co jakiś czas utrwalamy, będziemy pokazywać różne odsłony inspiracji codziennym życiem. Naszą misją jest transformacja zwykłej rzeczywistości w nietuzinkowe momenty, nawiązanie do piękna, dobra, szlachetności, utworzenie synergii między markami a odbiorcą w normalny ludzki sposób. Nasz content będzie zaprzeczeniem szumu informacyjnego i narzucającego się przekazu. Przekaz będzie zwiewny, będzie oddychał. Czujemy, że Wam się tu spodoba.