„Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie, w jaki układa włosy. Piękno kobiety musi być widoczne w oczach, ponieważ są one drzwiami do jej serca-miejsca, gdzie mieszka miłość”.

Audrey Hepburn

Kobieta, harmonia, piękno… tak chcieliby nas postrzegać mężczyźni. Drogie Kobiety, to wcale nie jest takie trudne! Dziś nasz dzień, 8 marca, dzień wszystkich kobiet, małych, dużych, dorosłych, dojrzałych. Cieszmy się każdą chwilą spędzoną z samą sobą, celebrujmy ten czas, a przede wszystkim doceniajmy siebie każdego dnia!

 

Tak niewiele potrzeba, żeby wzbudzić w samej sobie poczucie wartości. Żyjemy ciągle w biegu, wydaje nam się, że świat się zawali jeśli nas nie będzie, ale tak nie jest… jako matka i kobieta intensywnie pracująca zawodowo dobrze wiem, z czym musi się zmierzyć każda z nas na co dzień. Ciągle mamy poczucie, że tylko my same zaopiekujemy się najlepiej naszymi dziećmi, naszym domem, ogrodem…nie potrafimy tak po prostu odpuścić i pozwolić, żeby rzeczy przez chwilę działy się same, żeby poprosić kogoś o pomoc, a same poświęcić chwilę tylko dla siebie. Ja w końcu powiedziałam dość! Jakie było zdziwienie rodziny, że kolejne pranie nie zrobiło się samo, że zupa sama się nie podgrzała, że skarpety same nie weszły do szuflady😊 i mimo pierwotnych wyrzutów sumienia było mi dobrze😊 bo wreszcie zadbałam o siebie. O swoją chwilę dla siebie.

 

Wciąż zajęte obowiązkami zapominamy o tym, jakie jesteśmy piękne i wyjątkowe i wcale nie potrzeba godzinnych wizyt u kosmetyczki, wydanych tysięcy złotych. Małe gesty, które sobie serwujemy sprawiają, że czujemy się po prostu kobieco😊 Przecież my lubimy kokietować, lubimy zwracać na siebie uwagę, lubimy komplementy, jesteśmy stworzone do tego, żeby nas podziwiać. To tylko nasza skromność i często brak wiary w siebie sprawia, że jesteśmy postrzegane inaczej.

 

 

Z okazji Dnia Kobiet, zróbmy sobie małe święto. Załóżmy ulubioną sukienkę, piękne rajstopy CONSAY, szpilki i zróbmy coś, co lubimy. Może chwila relaxu i  kawa z mlekiem OSM Radomsko oraz książką na balkonie? Może spacer? A może dobry film i zamówiona pizza?…a może Wasz mężczyzna zafunduje Wam miły wspólny wieczór…kto wie😊 Jednak…Uwaga!…takie chwile uzależniają😊 jak raz spróbujecie będziecie chciały częściej. Każdy odpoczywa inaczej…w ciszy, medytując, uprawiając sport, spędzając czas z dziećmi…znajdźcie swój ulubiony sposób na to, żeby uzyskać harmonię swojego ciała i umysłu. Nasze wewnętrzne szczęście widać na zewnątrz i to powoduje, że jesteśmy piękne i atrakcyjne.

 

Plany na dziś? Mój dzień już zaplanowałam. Zakładam kieckę, czarne CONSAY, szpilki i idę do pracy, a co tam, dziś wyjątkowo nie będę w marynarce i koszuli😊 Po południu mam zaproszenie od moich mężczyzn na kolację ( dodam, że są świetnymi kucharzami, więc czekam z niecierpliwością na menu ), a wieczór…hmm to będzie czas dla mnie. Założę moje ulubione skarpety CONSAY i dresy, zabiorę książkę i kubek gorącej herbaty ze świeżą melisą i rozmarynem od BAZIÓŁKA, nałożę maseczkę na twarz i usiądę w moim ulubionym fotelu, żeby przeczytać kolejny rozdział książki i będę celebrowała to, że jestem kobietą i dziś jest moje święto!

 

 

Kochane kobiety, życzę Wam wspaniałych chwil każdego dnia. Pozwólcie same sobie być pięknymi, niech Wasze piękno bije wprost z Waszego serca. Pamiętajcie, że chwila spędzona z samą sobą pozwoli Wam na osiągnięcie wewnętrznego spokoju i szczęścia!

Miłego Dnia Kobiet!

 

 

 

Przypomnijcie sobie, kiedy ostatnio coś dla siebie zrobiłyście i zacznijcie znowu to robić! Na stronie Consaya znajdziecie, wszystko, co do szczęścia potrzebne! (kliknij mnie)