Kawa, laptop, kalendarz i można planować wyjazd. Ale chwilka.. tak było rok temu. Obecnie żyjemy w innej rzeczywistości.

 

 

W niedziele mamy wyjechać na urlop w góry. Z przyjaciółmi jesteśmy na gorącej linii, bo.. mamy jechać, ale czy pojedziemy to okaże się może w środę? Nie wiem czy wiecie idą kolejne ograniczenia, obostrzenia. Słuchy chodzą, ze nie będzie można nocować w hotelu z dziećmi. A to głównie dla nich planujemy wyjazd, trochę normalności.

 

 

Nasza trójka to trojka włóczykijów, którzy siedząc w domu duszą się. Weekend spędzony na kanapie to weekend stracony. No chyba, ze odwiedzają nas przyjaciele, wtedy siedzenie na kanapie zyskuje inny, lepszy wymiar.️

 

 

Cóż nam pozostało, zwiedzamy miasto, w którym mieszkamy. Staramy się wykorzystywać każda fajna pogodę, żeby tylko nie siedzieć w domu. W kieszeń ulubione batony i w drogę️. Warszawa kryje ogrom pięknych i interesujących miejsc, a jako ze mieszkamy tu dopiero 1,5 roku to jesteśmy jej bardzo ciekawi. Czekamy na wiosnę i będziemy zbierać kolejne wspomnienia.

 

 

A Wy? Odnajdujecie się w obecnej rzeczywistości? Bardzo zmieniła Wasze życie? Ja byłam przekonana, że po dwóch max trzech miesiącach będzie po temacie, bardzo się myliłam. Mimo wszystko pięknego dnia kochani, bo ze słońcem za oknem wszystko jakoś pięknieje.

 

Kampania #wspierajmynasze
@osm_radomsko_wspierajmynasze @bakalland @delektujemy

 

Mój pomysł na LifeStyle (kliknij)