Mam na imię Asia. Gotowanie to moja wielka pasja, choć nie jestem dyplomowanym kucharzem.
Mimo, że spędziłam w kuchni wiele godzin, przez całe swoje dorosłe życie – dopiero teraz wiem, że odnalazłam moje miejsce na ziemi.

 

 

Po latach pracy w korporacjach jest we mnie radość, spełnienie i czuję nieograniczone możliwości.

 

 

Gotuję prosto i smacznie, z produktów dostępnych dla każdego. Moja kuchnia jest w duchu „zerowaste”, a moja dewiza to „nie wyrzucaj-wykorzystaj”.

 

 

Bardzo ważne jest dla mnie niemarnowanie jedzenia, a wiem też, że po czyszczeniu lodówki powstają najczęściej najlepsze dania. Bawię się łączeniem smaków, chcę porywać ludzi w świat kulinarnych przygód.

 

 

Wiem, że można odczarować nawet najnudniejsze potrawy i spędzić niezapomniane chwile, razem, przy stole.

 

 

Wszystkie przepisy są mojego autorstwa, a jeśli czerpię inspirację z innego źródła to zawsze je podaję. Wielką pasją stało się dla mnie, nie tylko samo przygotowywanie potraw, ale również ich fotografowanie.

 

 

Myślę, że fotografia kulinarna będzie kolejnym etapem mojej cudownej podróży.

 

 

Prywatnie jestem żoną i mamą trzech wspaniałych córek, mam najlepszych krytyków kulinarnych, jakich można sobie wymarzyć.
To co? Gotujemy razem?

 

 

Przystąpiłam do projektu WspierajmyNasze, aby być częścią społeczności, ludzi świadomych i dbających o nasze polskie dobra. W mojej kuchni używam polskich produktów, gotując w duchu zerowaste, bawiąc się smakiem, inspirując innych do rozpoczęcia własnej, kulinarnej przygody.

 

MOJE PORTFOLIO

 

Blog: FoodLajf.pl
Instagram: FoodLajf.pl