To jedyna właściwa droga.] Iść za marzeniem, i znowu iść za marzeniem [– i tak – zawsze – aż do końca….]
J. Conrad, Lord Jim

 

Na imię mam Magdalena. Biel o ciepłym odcieniu to mój kolor naturalny. Stąd Biała Dama.

Skończyłam studia prawnicze i kilka lat pracowałam w swoim zawodzie. Ostatnio koordynowałam dział prawny konsorcjum spółek, w których – w kraju i zagranicą – pracowało łącznie ponad 500 osób. Wiele się działo, miałam ciekawe sprawy i kontakt z interesującymi ludźmi. Praca prawnika to jednak równocześnie presja papierów i schematów. Prosta droga do rutyny. Coraz mniej jest miejsca na siebie, na twórcze pomysły i rozwój. A przecież nie wolno z nich rezygnować.

 

 

Moją pasją są nowe media i techniki komunikacji, zwłaszcza w sieciach społecznościowych. Tworzą przestrzeń na kreatywność, dają wolność wyboru, poczucie niezależność. Pozwalają na interaktywność, na bezpośredni, unikalny kontakt z innymi.

Dlatego weszłam w świat Internetu, przygotowuję programy, filmy i vlogi, prezentuję fotografie, stworzyłam kanał w YouTubie i konto w Instagramie, buduję własny profil i krąg odbiorców.

 

 

Interesuje mnie wiele spraw i rzeczy, którymi żyją współcześni ludzie i ja razem z nimi. Najchętniej przedstawiam kwestie związane z modą, kosmetykami i pielęgnacją, jedzeniem, urządzeniami domowego użytku i wyposażeniem mieszkania, życiem kulturalnym i podróżami, słowem wszystkim, co mieści się w pojęciu lifestyle, stylu życia.

 

 

Zależy mi na tym, by moje filmy miały osobisty charakter. Chodzi nie tylko o obiektywne informacje. Pragnę je ukazywać przez cechy i subiektywne doświadczenia autorki. Ponieważ do tych cech należy także wrażliwość na jakość i formę przekazu, dbam o nią i stale staram się doskonalić.

 

 

 

W moim stylu życia bardzo ważne miejsce zajmują kulinaria: potrawy, sztuka ich przyrządzania oraz ich podania. Tutaj splatają się tradycje i świeże inspiracje. Jest miejsce na szlachetne przyzwyczajenia i na eksperymenty oraz nowe smaki. Dobre przepisy i prawidłowe ich zastosowanie to tylko jeden aspekt zagadnienia. Właściwego wyniku nie uzyska się bez odpowiedniego produktu. Dlatego zainteresowała mnie inicjatywa OSM Radomsko i promowanej przez nią kampanii #WspierajmyNasze.

 

Po pierwsze, OSM Radomsko w swoim asortymencie produkuje znakomite towary, a po drugie, to samo dotyczy partnerów Firmy, tworzących z nią „tandemy”. Poza tym sama kampania #WspierajmyNasze godna jest szerokiego wsparcia. Buduje ona społeczność świadomych konsumentów związanych z polskimi markami nie tylko rozumnymi wyborami klienta, ale również pozytywnymi emocjami. Warto kupować „Nasze” i warto inwestować w „Nasze” polski sentyment.

 

Można mnie znaleźć:

 

YouTube: Biała Dama

Instagram: https://www.instagram.com/bielszezycie/