Zaufaliśmy firmie EXPACK. Tak powstaje folia na TWAROGI i SERY

Autor: admin
Data: 30.01.2020
Kategoria:

EXPACK istnieje na rynku od 2001 roku – powstała jako firma handlowa, współpracując z wieloma dostawcami z rynku krajowego i zagranicy, wykorzystując z powodzeniem swoje 10 letnie doświadczenie z zakresu produkcji opakowań.

 

„W ślad za dynamicznie rozwijającym się rynkiem opakowań, z coraz większymi wymaganiami naszych klientów oraz potrzebą tworzenia nowych innowacyjnych form opakowań, wybudowaliśmy na bazie naszych magazynów NOWY ZAKŁAD PRODUKCYJNY spełniający najwyższe wymagania i standardy produkcyjne – WYPOSAŻONY w większości w NOWY PARK MASZYNOWY zarządzany z wykorzystaniem systemu informatycznego. Potwierdzony uzyskanym CERTYFIKATEM BRC IoP”.

 

 

CERTYFIKATY                                      WYRÓŻNIENIA

 

 

 

 

Firma Expack współpracuje z firmami z branży mleczarskiej, mięsnej, rybnej i farmaceutycznej, dostarczając opakowania najwyższej jakości, dzięki czemu jej portfolio jest bardzo rozbudowane.

 

„Doradzamy wybór optymalnego opakowania, wykonujemy projekt graficzny i przeprowadzamy próbne uruchomienia folii na liniach pakujących”.

 

Specyfikacja opakowań dla przemysłu spożywczego

 

Do pakowania w systemie MAP i VACUM
Z nadrukiem lub bez
Z funkcją peel lub otwórz/zamknij
Z powłoką anty fog
Z filtrem UV
Wysokobarierowe z EVOH lub ALOX

 

Wysokiej jakości nadruki HD flexo / HIGH-QUALITY flexo PRINTs
Lakier strukturalny – paper touch / structural varnish – paper touch
Folie wysokobarierowe do maszyn rolowych / high barrier films for roll machines
Folie do maszyn typu Flowpack / films for flowpack
Folie dolne do termoformowania – miękkie i sztywne / bottom films for thermoforming – soft and stiff
Laminaty al/perg i al/pe / laminates al/perg and al/pe
Pergaminy i folie typu eco / parchments and Films – eco type

 

Dla nas firma Expack z powodzeniem realizuje opakowania foliowe na twarogi pod marką Ale! i Hej!..

 

…oraz folię na sery żółte w plastrach marki Hej! o gramaturze 150 g oraz 1 kg, wkładając w ten proces mnóstwo pasji, zaangażowania i profesjonalizmu.

 

 

Za każdym razem, kiedy przyjeżdżamy do Expack’a na akceptację wzoru, jesteśmy traktowani jak przyjaciele.  W takiej atmosferze wielogodzinny proces dostosowywania graficznego i kolorystycznego przebiega sprawnie i nie odczuwa się tego tak bardzo, a nowy produkt bez problemu trafia na półki sklepowe, zachwycając kolorami i wykonaniem.

 

Firma Expack jest też mistrzem szybkich łatwych przepisów. Jesteście ciekawi, jak smakuje Tort Serowy Expack’a? Przekonajcie się sami!