WIGO popiera naszą akcję zamawiając produkty z oznaczeniem PRODUKT POLSKI

Autor: admin
Data: 10.05.2020
Kategoria: Marketing

 

Czym jest rozwój i dlaczego tak bardzo go potrzebujemy? Rozwój to niezbędny element naszego życia, zarówno dla jednostki, jak i w ujęciu globalnym. Bez niego trudno było by znaleźć odpowiedź, dlaczego coś potoczyło się tak, a nie inaczej. Dlaczego mówimy o rozwoju? Otóż dlatego, że codziennie spotykamy ludzi, którzy wiele osiągnęli, a nie zrobili by tego, gdyby nie wiara we własne możliwości.

 

Początki Hurtowni Nabiałowej Wigo nie należały do najłatwiejszych. Firma Wigo powstawała przy stosunkowo niskim kapitale zakładowym. Największym wkładem w rozwój działalności firmy była ogromna wiedza handlowa ludzi, którzy zaczynali tworzyć swoje środowisko pracy oraz  podejście do organizacji pracy z ogromnym zaangażowaniem. Początkowo firma zajmowała niewielką budkę na hurtowym placu targowym Rybitwy, prowadząc sprzedaż podstawowych art. spożywczych i nabiałowych. Ciężka praca, rzetelność, solidność, kreatywność oraz poszerzanie asortymentu sprawiły, że firma bardzo szybko się rozwinęła pomimo ogromnej konkurencji. Współpraca nawiązana wówczas i w dalszych latach z  wieloma kontrahentami trwa do dzisiaj oparta na wiarygodności,  wzajemnym poszanowaniu i zaufaniu. Chyba nie musimy dodawać, że nie udało by się tego wszystkiego osiągnąć, gdyby nie propatriotyczna postawa.

 

 

Obecnie Hurtownia Wigo prowadzi dystrybucję na terenie takich  województw jak małopolskieświętkorzyskieśląskielubelskiepodkarpackiełódzkie, i mazowieckiego. Oddziały firmy znajdują się w Krakowie, Niepołomicach i Grójcu. Ponadto, firma współpracuje również z firmami z Ukrainy i Włoch. Jesteśmy dumni, że możemy produkować nasze produkty pod tak solidnego dystrybutora!

 

 

Efektem rozwoju tej firmy było przeniesienie działalności do magazynu-chłodni przy al. Pokoju w Krakowie oraz rozpoczęcie dostaw towarów do sklepów własną flotą samochodów-chłodni. Następnie przeniesiono hurtownię do znacznie większego obiektu przy ul. BP. P.Tomickiego w Krakowie. Firma uzyskała nową formę, nazwę WIGO oraz unikatowe logo. Dzięki środkom unijnym powstało  nowoczesne centrum logistyczne i terminal-chłodni WIGO w Niepołomicach. Kolejnym krokiem  było  przystosowanie obiektu, jak i floty samochodowej, do niezwykle surowych wymogów  Unii Europejskiej, co zaowocowało uzyskaniem certyfikatu ISO 2200.

 

 

Hurtownia Nabiałowa Wigo solidarnie przyłączyła się do naszej akcji wspierającej promowanie polskiego potencjału gospodarczego. Jest to dla nas sygnał, że idziemy w dobrym kierunku i że warto to robić. Szczególnie dziękujemy Hurtowni Nabiałowej Wigo za zainteresowanie naszymi produktami oznaczonymi znakiem „PRODUKT POLSKI”. Są to między innymi docenione przez rynek Hej! Śmietanki UHT o zawartości tłuszczu 12 %, 18 % oraz 30 % w opakowaniach o pojemności 500 ml. Nasze partnerstwo jest dla nas bardzo cenne w kontekście współpracy, jak i relacji oraz tego, co razem możemy zrobić dla naszej polskiej gospodarki.

 

Zapraszamy na stronę internetową Hurtowni Nabiałowej WIGO. Z całego serca polecamy współpracę z tym partnerem handlowym (kliknij mnie)