SREBRNY MEDAL w Lider Forum za Gołkę Wędzoną w kategorii Tradycyjny Wizerunek

Autor: admin
Data: 16.01.2020
Kategoria:

Otrzymaliśmy Srebrny Medal w konkursie Lider Forum 2019 za Hej! Gołkę Serową Wędzoną 200 g w kategorii „Tradycyjny Wizerunek”. Pękamy z dumy i dziękujemy wszystkim, którzy głosowali. W tym roku przyznano nam również dwa brązowe medale za śmietanę oraz ser ekologiczny w bloku. Listę wszystkich zwycięzców można zobaczyć TUTAJ

Kilka słów od nas…

Istnienie naszej firmy w świadomości klientów i partnerów biznesowych jest kluczowym aspektem kreowania wizerunku. Nasza strategia ma jasno określone wartości i misję: ma być smacznie i naturalnie. Prowadzenie skoordynowanej polityki komunikacji ma zasadniczy wpływ na tworzenie i umacnianie korzystnego wizerunku przedsiębiorstwa. Wyróżnienie jest efektem tej komunikacji, jest przy tym sygnałem, że nie tylko trafiamy w zapotrzebowanie konkretnego konsumenta, ale budzimy w nim potrzebę utożsamiania się z marką.

 

Dla nas, producenta, który stawia na jakość, liczy się coś więcej, niż tylko słupki. Tu kluczowa jest relacja z odbiorcą. Klient, który powraca, to nasz ogromny sukces. Jesteśmy tu dla Państwa. To Państwo jesteście naszą inspiracją i siłą napędową. Nagrody, które w tym roku otrzymaliśmy, są dla nas bardzo ważne, ponieważ wzmacniają obraz naszego przedsiębiorstwa jako godnego zaufania. Jeszcze raz bardzo wszystkim dziękujemy.

 

Wyróżnienia, które w tym roku otrzymaliśmy, niewątpliwie przyczynią się do wzrostu atrakcyjności naszej oferty handlowej, a to pozwoli nam jeszcze bardziej się rozwinąć, z czego niewątpliwie skorzystają nasi klienci. Nasza motywacja z roku na rok rośnie co raz bardziej.

 

 

Tak powstaje etykieta. Tak o nas piszą.


Treść