Radomszczański Kolektyw Sportowy RKS RADOMSKO kibicuje naszej akcji

 

Nasze chłopaki z Radomska to równi goście! Nie musieliśmy się nawet rozwijać w opowiadaniu o naszej inicjatywie.  Szef klubu opublikował post na facebooku, a reszta podchwyciła. RKS Radomsko to klub o dużych tradycjach sportowych. W sezonie 2001/2002 drużyna występowała w Ekstraklasie piłki nożnej, a wcześniej przez wiele lat z powodzeniem rywalizowała w rozgrywkach drugoligowych.

 

 

Aktualnie, po piłkarskim niebycie drużyna seniorów występuje w III lidze łódzkiej (grupa I) i z nadzieją patrzy w przyszłość. W tej grupie grają drużyny z województw: łódzkiego, mazowieckiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. W czerwcu 2019 drużyna awansowała 🙂  Jednocześnie władze klubu dbają o wychowanków. W rozgrywkach juniorskich grają cztery drużyny młodzieżowe. W klubie w lipcu 2017 roku powstała pierwsza w regionie Akademia Młodego Piłkarza. Partnerem tego programu jest Miasto Radomsko.

 

 

W szeregach akademii trenują dzieci urodzone w latach 2008-2015 oraz juniorzy urodzeni w latach 2001-2004. Od października 2017 roku przy klubie działa także RKS Radomsko Biznes Club, który zrzesza  blisko trzydziestu sponsorów i partnerów biznesowych zainteresowanych dobrą kondycją piłki nożnej w mieście. Wśród nich, oczywiście, jesteśmy też my. Młodzież musi się rozwijać. To oni będą budować naszą przyszłość i przekazywać wartości przyszłym pokoleniom. W chwili obecnej we wszystkich drużynach klubu trenuje ponad 250 zawodników.

 

 

Dziękujemy naszym mistrzom za wsparcie, szczególnie za wzrost spożycia serków homogenizowanych o smaku tiramisu, brzoskwiniowym, waniliowym i truskawkowym. Nasi chłopcy są też fanami naszych mleczek smakowych UHT: wanilii, truskawki i czekolady. Dla producenta takie radosne sięganie po produkt to miód na serce. Chłopaki, mleczek i innych Waszych ulubionych produktów nigdy dla Was nie zabraknie!

 

 

Zapraszamy na oficjalną stronę Radomszczańskiego Klubu Sportowego. Jak tylko sytuacja na świecie się uspokoi, założymy szaliki i pójdziemy na mecz! (kliknij mnie)