MASTERPRESS solidaryzuje się z kampanią #WspierajmyNasze

Autor: admin
Data: 28.05.2020
Kategoria: Marketing

Nasze wartości

 

Masterpress jest organizacją zarządzaną przez wartości. Nadrzędnymi wartościami są szacunek do człowieka i jego pracy, dbałość o potrzeby pracowników i klientów, oraz uczciwe i podmiotowe ich traktowanie. Staramy się, by nasze relacje z klientami były partnerskie, by budowały dobrą atmosferę i zapewniały wzajemne poszanowanie, dlatego założenia kampanii #WspierajmyNasze są nam bliskie.

 

 

Nasi klienci i dostawcy są naszymi partnerami w biznesie. Produkujemy wysokiej jakości etykiety termokurczliwe (shrink sleeve) oraz etykiety samoprzylepne.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w pełnym zakresie stosowania technologii shrink sleeve: produkcja etykiet, produkcja, sprzedaż i instalacja maszyn do aplikacji – aplikatory oraz tunele, usługowa aplikacja etykiet w Masterpress, mobilne linie aplikujące – aplikacja etykiet na urządzeniach Masterpress na miejscu u klienta.

 

 

Każde zlecenie jest rozpatrywane indywidualnie, a projekty etykiet są dostosowane do każdej wydajności linii aplikujących. Łączymy różne technologie druku w celu uzyskania optymalnego efektu końcowego, zależnie od oczekiwań klienta oraz konkretnego projektu graficznego. Oferujemy także kompleksowe doradztwo technologiczne w zakresie projektowania opakowań, tworzenia projektów graficznych i aplikacji etykiet na linii. Liczni producenci słynnych światowych marek obdarzyli nas zaufaniem, a nasze etykiety znajdziecie Państwo w marketach w całej Europie. Dla Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Radomsku mamy przyjemność realizować sleevy na opakowania pod linię serków homogenizowanych marki Hej! Zobaczcie → Produkty

 

 

Serdecznie zapraszamy na stronę internetową firmy Masterpress (kliknij mnie)