Korporacja Polifolia solidaryzuje się z nami w kampanii WspierajmyNasze!

Autor: admin
Data: 08.03.2021
Kategoria:

Od lat dbają o to co dobre i  o to co polskie

 

W 2001, na Lubelszczyźnie powstała firma opakowań, której główną obietnicą było: „Dbamy o to co dobre”. Od tego czasu minęło prawie 20 lat. Zmieniło się wiele, siedziba firmy, jej właściciel, a także technologie używane w produkcji opakowań. Jedno co pozostało niezmienne to to, że w dalszym ciągu dbają o to co dobre.

 

 

 

Polifolia, bo to o niej mowa, jest liderem wśród polskich producentów opakowań dla branży spożywczej.  Dzień w dzień, zespół liczący ponad 200 pracowników dba o jakość kubeczków, tacek i wieczek, a przede wszystkim o zadowolenie klientów firmy.

 

 

 

„Nasi klienci to mix firm o różnej wielkości, różnym asortymencie i różnorodnych potrzebach.” wyjaśnia Marek Zieliński, Dyrektor Handlowy. „Współpracujemy zarówno z dużymi zakładami produkcyjnymi, jak i małymi lokalnymi firmami. Dla nas nie ma znaczenia jak mały, czy duży jest klient. Dla nas znaczenie ma to, że każdy z nich ma inne potrzeby, należy je zrozumieć, a następnie sprostać im jak najlepiej.”

 

 

„A w gruncie rzeczy, dla nas wszystkich najbardziej liczy się przecież konsument,” dodaje handlowiec, Agnieszka Wójcik „który będzie spożywał jogurt, czy zupę szczelnie i bezpiecznie zamkniętą w naszych opakowaniach, i który będzie mógł mieć pełne zaufanie co do jakości i bezpieczeństwa spożywanego produktu.”

 

 

 

Żeby zapoznać się z pełnym asortymentem Polifolii odwiedź:  www.polifolia.com.pl