Fabryka Cukierków „Pszczółka” w naszym marketingowym ulu

Autor: admin
Data: 23.10.2020
Kategoria:

Fabryka Cukierków „Pszczółka” Sp. z o. o.  działa na rynku niespełna 70 lat. Dla nas jako producenta z tradycjami to niezwykłe przeżycie. Dwie duże marki w jednej kampanii marketingowej WspierajmyNasze! Czujemy się wspaniale i strasznie się cieszymy, że Pszczółka jest z nami. Właśnie otrzymaliśmy paczkę przywitalną i już prawie wszystko zjedliśmy. Z trudem udało się coś uchować dla naszego Teamu Influencerów, takie to było dobre. Nasz Team też był zachwycony. Blogerki już zaczęły robić przepisy, a para YouTuberów, którzy specjalizują się w tematyce FIT, nawet pozwolili sobie na mały grzeszek, testując te przepyszne cukierki.

 

Poprosiliśmy Pszczółkę o przybliżenie nam swojej misji i wizji. Oto, co powiedzieli. „Pasja i serce, jakie każdego dnia wkładamy w produkcję, przekłada się na wyśmienity smak i aromat naszych cukierków. Gościmy w domach naszych klientów od pokoleń. Produkujemy cukierki czekoladowe, praliny, galaretki, karmelki twarde i nadziewane. Należymy do Grupy Kapitałowej Krajowej Spółki Cukrowej S.A. i w całości jesteśmy polską firmą. Wiemy, że doskonały smak nie byłby możliwy bez składników najwyższej jakości. W produkcji cukierków wykorzystujemy: naturalne soki, aromaty, barwniki, bakalie oraz delikatną czekoladę. Wspieramy rodzimych dostawców, w swoich produktach stosujemy mleko od polskich dostawców, cukier z polskich buraków cukrowych. Fabryka Cukierków „Pszczółka” stosuje tradycyjne i sprawdzone receptury, wyróżnia nas powtarzalność smaku od ponad 60 lat, czego dobrym przykładem jest m.in. cukierek Kukułka. Jednocześnie korzystamy z nowoczesnych rozwiązań i śledzimy trendy rynkowe. Chcemy stale zaskakiwać naszych klientów”.

 

 

Pszczółka ma bardzo rozwinięte rynki eksportowe. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem zasięgu, jaki udało się tej firmie wypracować . „Nasze cukierki od lat są doceniane przez konsumentów, jak i specjalistów z branży, o czym świadczą liczne nagrody i wyróżnienia. Wyroby Pszczółki podbiły także rynki zagraniczne. Można je znaleźć na sklepowych półkach m.in. w USA, Rosji, Jordanii, Niemczech, Łotwie, Słowacji, Czechach, Estonii, Azerbejdżanie, Mongolii, Szwecji, Rumunii, Litwie, Węgrzech, Kanadzie, Iraku, Chinach” – mówią właściciele.

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą FC „Pszczółka” pod adresem www.pszczolka.pl, zapraszamy także do odwiedzenia ich stron w social mediach: www.facebook.com/pszczolkafabrykacukierkow oraz www.instagram.com/pszczolka_cukierki. Posmakujcie też czekoladowych nowości od FC „Pszczółka” –  „Orzesz Ty!” i „Sól i Karmel”. My próbowaliśmy i polecamy!

 

 

Koniecznie zajrzyjcie do przesłodkiego katalogu „Pszczółki”. Mnogość smaków i odmian powala! My od dwóch dni się zajadamy i nie możemy przestać!