E.Wedel popiera ideę świadomych wyborów i lokalnych producentów #WspierajmyNasze

Autor: admin
Data: 27.05.2020
Kategoria: Marketing

 

Kiedy przeczytaliśmy w wiadomości zwrotnej od Działu CSR LOTTE Wedel Sp. z o.o o tym, że E.Wedel, jako marka, popiera naszą skromną akcję, poczuliśmy coś takiego, czego nie da się opisać.  Takie chwile są niepowtarzalne i zdarzają się tylko raz. My, jako lokalny przedsiębiorca, dokonujemy wszelkich starań, aby nasze produkty, były smaczne i naturalne. Taka forma uznania jeszcze bardziej utwierdza nas w przekonaniu, że idziemy dobrze, że kierunek, który obraliśmy, jest właściwy.

 

 

Z firmą E.Wedel łączy nas… Ptasie Mleczko 🙂 A dokładnie, do produkcji tych cudownych wyrobów jest używane nasze radomszczańskie masło. Zaufanie, jakim darzy nas E.Wedel jest bardzo motywujące. Szczególnie ciekawe są emocje, kiedy idziemy do sklepu i sięgamy po produkt np. z okazji Walentynek. Mając świadomość, że poniekąd coś wspólnie tworzymy pod względem produkcyjnym, czujemy się docenieni, opowiadamy o tym znajomym, przyjaciołom.. rodzi się taka specyficzna więź. Odczuwamy radość i towarzyszy temu niesamowita satysfakcja.

 

 

Podziwiamy firmę E.Wedel za operatywność, prężność, zaangażowanie i ogromną kreatywność w budowaniu strategii marketingowej. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie się rozwijała. Może kiedyś będzie okazja, żeby wspólnie coś fajnego stworzyć 🙂 Pracujemy na pełnych obrotach mimo sytuacji, jaka przez ostatnie kilka miesięcy dotyka cały świat. Chcemy bardzo podziękować firmie E.Wedel za to pozytywne przeżycie, jakiego dzisiaj doświadczyliśmy. Hashtag #WspierajmyNasze zaczyna nabierać nowego znaczenia w kontekście kierunku rozwoju.

 

 

„Długofalowy sukces i siła marki zbudowane są na zaangażowaniu i oddaniu ludzi, którzy ją wspólnie tworzą”. Grupa LOTTE (kliknij mnie)